Sayfa 465/503 İlkİlk ... 365415455463464465466467475 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Bence bu olanlar normal değil ve zamanı geldiğinde normale dönecek.

Tabii benim düşüncem. Kimseyi yanıltmak istemem.
     Alıntı Originally Posted by HARLEYQUEEN Yazıyı Oku
    Valla syn amateur 7/8 aralığından aldıklarımın yüzde 75 ini vermiştim 11 üstünde, tekrar verdiklerimi geri almaya başladım 10 altından.

Kendi bilir 3/5 lot çarpacam diye cırpınsın dursun arada bizde nasipleniriz bişiler elbet
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

Bu şirket battı da haberimiz mi yok acaba?
    Bilen, duyan ya da gören kimse var mı?
    Iktidar değiştiğinde hesap sorulacak, (bu küçük yatırımcının parasını yerken hiç mi vicdan yapmadin diye) kişilerden biri de bu olmalı.
    Vereceği cevap mutlaka ikna edici olur, sanırım

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Esas faaliyetler ilk çeyrekte zarar yazınca sorarsın yeni hükümete 🤪

İnşaallah ne olur ne olmaz buna hayır dilemekte tuhaf... hastalık salgın düşman başına diyelim ordan yırtar 🙂

Herkes kendi dünyasında 💫🌏 ...

4. Prof. arkadaş ne zaman alıma geçse GLR hisselerini aşağıya çakıyorlar. Bedelli olduğunda da alın bedelliye girin diyordu burda.

Ortam değişecek Borsacılar birbirine düşücek gibi duruyor. Mine bizim patronunun isimini anmış. Seçim öncesi A1 arzı zor gibi. Fon raporu saçma sapan hazırlanmış. SPK nın buna izin vermeyeceğini üst tayfa da adı gibi bildiğinden işi uzattıkça uzatmaya çalışıyorlar.

Yada Genel kurullar öncesi Arz hallolur. Genel kurullarda da A1, RTA, GLR sırasıyla nakit temettü derse bakın cümbüşe.

daha önce söylediğim gibi 5 liraya kadar yolu var ordanda biraz alır bekleriz

6.  Alıntı Originally Posted by odi Yazıyı Oku
    Sn kulyutar, Çok geçmiş olsun... Yaşadığınız ya da ikamet ettiğiniz yer nerede

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Görevdeyim bölgede.. ikametim değil.. sonra arada bi sınır ötesi, sonra bir karedeniz ege Trakya derken, şimdi sükunet...
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

7. Bilanço iyi, fakat esas faaliyet mafiş.

Ya enzim bul, yada yaptığın hayvan aşılarını geliştir.

Kit satmadığı halde, kit satmış gibi kar yazdı. Seneye 500 milyon lira üzeri kar yazar gözüküyor.. borsa değerimiz kadar kadar yazarız gibime geliyor eğer bu fiyatlarda durursa.

Halka arz ötelenndi... iptal edilmedi..
    Bedelsiz verir grup şirketleri.. kasada ki nakiti dagitmaz patron. A1 kapital'i beslemek gerek.

Sürpriz bir haber bekliyorum bu hafta... Yani umudu kestigimiz bir haber

Hammallik yapıyoruz kaç senedir.. semerleri borakmak yok. Son düzlükteyiz
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

8. Ben nişanı düşünüyordum da bu illa evlenelim diyor. 3. yılımız kutlu olsun...

Sayfa 465/503 İlkİlk ... 365415455463464465466467475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •