Sayfa 402/503 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Satılan mal blok mu alındı, yoksa küçük yatırımcının sırtına mı yüklendi ?
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. O zaman tekniğe bakarız .Teknik bana göre 13-15 arası ,eğer geçerse 18-20 ilk etapta.

3. Sanırım ky da bu günkü fiyatlardan mal aldı. Eğer öyle ise biraz daha buralarda kalabiliriz.

4. Vakıf yatırım da ki mal , vakifbanka' ait yatırım yada emeklilik fonu olabilir.

Önemli olan ,o malı sirtlanacak mı tahta..

Burada çok güçlü destek oluştu derim eğer tahta 14.50 altı kapatmazsa

Az değil 4.5 milyon lot hissenin el değiştirmesi
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Vakıf yatırım da ki mal , vakifbanka' ait yatırım yada emeklilik fonu olabilir.

Önemli olan ,o malı sirtlanacak mı tahta..

Burada çok güçlü destek oluştu derim eğer tahta 14.50 altı kapatmazsa

Az değil 4.5 milyon lot hissenin el değiştirmesi

Fon ya da yatırımcı satışı ise olumludur. Ama en kötü verdiğim rakamlar olur. Yön yukarı ise oda bir sorun teşkil etmez.

6. Ne fonu ne BES i bunlar tahtada yokki Ekim gibi çıktılar o da 300 bin lottu.

.

7.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Fon ya da yatırımcı satışı ise olumludur. Ama en kötü verdiğim rakamlar olur. Yön yukarı ise oda bir sorun teşkil etmez.
    Sene sonu fon hesap kapatma işlemi diye umuyorum.

A1 kapital de duran 8 milyon adet malın vakıf yatırım üzerinden satılmasını mantıklı görmüyorum. Mal Güler yada icg bin değil diye düşünüyorum.

Akşam 15.00 üzeri kapatırsa zaten,,17 liraya uzanan yeni kanala girdi diyeceğim. . Benim hedef yeni yıla 15 üzeri başlamak diye belirttim geçen hafta. Eğer fon satışı ise ve 14.50 üzerinde karşılandı ise dün ve bugün ki satışlar, yeni yılın ilk gününde 17 ,00 üzerinde işlem yaparız diye düşünüyorum

Bilemiyorum... Bu hacim çok güzel fakat şeytani mi rahmani mi akşam kapanışta ancak anlarız

8.  Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    Ne fonu ne BES i bunlar tahtada yokki Ekim gibi çıktılar o da 300 bin lottu.

.
    Fon derken resmi fon olması şart değil

Gomlekci fonu.

Gomlekçi işlemi der idik eskiden böyle blok satışlara.

Akşam üzeri blok alım olmazsa, tahta uzun bir yataya girebilir..eğer 14.50 altı kapanırsa bu hacimle, iyi mal yedirdiler millete diyeceğim.

Saat 16.30 dan sonra ak-Kara belli olur

Sayfa 402/503 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •