Sayfa 340/503 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. hadi dön burdan

2. Akşama yeşil bekliyorum. sn. kulyutar olurmuyuz.?

3. Su akar , er&geç yolunu bulur
    Tekkeyi bekleyen çorbayı içer
    Hatice'ye değil, neticeye bakmak lazım.

Temel veriler iyi olduğu sürece, sorun yok.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. Geçer abi geçer.. krstl ile baya kafa kafaya düştü sonra solladı eksi 5 de devre kesti. Yeminle hayatımda ben bu denli ar sız hareket eden bir kağıt görmedim ben.

Sağlık hissesi olacak coronaya iyi gelebilirde fakat kesin veremden götürür insanı. Vur kaç yapıcam diye gel yüzde 5 i beğenme 2 günde yüzde 10 ver.. vallahi sinirden dudaklarım uçukladı. Kendimemi kızayım bu dan söze mi kızayım.. 2 yıldır zaten bir düze çıkamadım. Bazan batmaya baya bir yaklaştım bazan biraz toparlayıp karayı gördüm. Lakin belirli bir limiti aşıp şöyle bir oh be.. diyemedim. Ne yapalım olmadı. Rtalb yine rtalb lığını yaptı. Tarzı çok basit görünüyor ama kötü çarpıyor. Çünkü gerçekten çok ar sız hareket ediyor.

Olan oldu. Yapacak bir şey yok şimdilik bir yüzde 10 verdim. Yenildim. Başa geleni çekicez artık.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Çünkü malum sahıs aç hırslı ve ky düşmanı , doymak bilmeyen bir oç üstaddır kendisi ... Profesyonel dır ama bu onun dahada kıdemli oç oldugunun gercegni gizlemez.

Sayın kulyutar sizede gelince .

Teori üretmek , sirketin gelecegini öngörmek , hatta bılancoları analiz edip güvenip sabredip hatta uzun cok uzun vade yatırım yapmak bu hissede resmen ahmaklık gibi oluyor .

Ne olacak 50 katımı olacak , dümeni tutan 6 dan düz hesap alıp 11 de verdi , önceden 17 den alıp 37 de de verdi , e birde zamanında 17-18 lerden girip 64 /52 de verdiyse skrm uzun vade sabr yatırımını der insan haliyle.

Borsada uzun vadede karakter halsiyet sahibi hisse ise yapılır , ne oldugu belirsiz spek tabanlı hissede helekı sahibi dolandırıcı yaftası yemiş adı Google bile piyasa dolandırıcılık tan itibar kaybetmiş biriyse hepten mantıksız olur .

Hayal üretmenin manası yok yani sanırım , geç anlamış olsak bile ...

6. Bu günkü düşüşle 11,5 direncini şimdilik kıramadık ,bu belli oldu.Fıyatın 10 altında kapanış yapması hissenin 8-10 arası işlemlere devam edeceğini gösteriyor. Yaklaşık %70 lik bir çıkışın geri alınması olarak.
    Belkide sadece 9-10 arası işlem yaparak , güç toplayıp çıkışa devam edeceği de şu aşamada söylenebilir. Şunu da söylemek istiyorum.Bilanço dönemine girdiğimiz şu günlerde sadece rta değil bütün hisselerde bilanço beklentileri ve gelen bilançolar kullanılarak yatırımcılar pek tabiiki değişik şekillerde yanıltılmaya çalışılacaktır.

7. Bölünmeden sonraki yükseliş ve brüt takas kağıdı dalgalandirmaya başladı.Her kağıtta olur.. covit muhabbetleri pek gündem olmuyor ama yayılıyor... Gerçekler gün yüzüne çıkınca bu kağıt akla gelecek.,Şimdilik patronlar+spekler ucuz mal peşinde..Bilançolara gelmeye başladı.Yani hızlı seanslar bizi bekliyor.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 7 tavan yaptı, 2 tanesini geri verdi...Gayet doğal bir durum.

Biraz güç toplayıp 16.50 seviyesine de gidebilir. Güç toplayamazsa, 8.50 civarinada düşebilir..

A1 kapital mal busaltmadigina göre, sorun yok
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Sayfa 340/503 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •