Sayfa 471/503 İlkİlk ... 371421461469470471472473481 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Var bir hayalimiz elbet

3 haneli rakam yakışır sana RTALB

Yeter bu kadar hazırlık... Karıncadan yağ çıkmıyor artık

Sana güvenen yatırımcıyı sırtından atamazsın, boşuna vakit kaybetme, cancağızım
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Var bir hayalimiz elbet

3 haneli rakam yakışır sana RTALB

Yeter bu kadar hazırlık... Karıncadan yağ çıkmıyor artık

Sana güvenen yatırımcıyı sırtından atamazsın, boşuna vakit kaybetme, cancağızım
    Bence siz temenni veya hayal kurmuyorsunuz hissede manipülasyon yapıyorsunuz yazılarınız dikkat ediyorum hisse düşmeye başlamadan bir kaç gün önce piyasaya çıkıp süslü laflar olmayacak laflar üç haneli fiyatlar veriyorsunuz kusura bakmayın ama sizi Murat'ın trolü olarak görüyorum yanılırsam özür dilemesini bilirim ama hisse için görüşleriniz söyledikleriniz gerçeklerden uzak hep kurgu..

3. Hissede 12.35 özel fiyatla 2.000.000 lot satılması ve akabinde hissenin buralara düşmesi enteresan işler.
    Zaten girdiğim günden beridir sürekli enteresan garip işlerle karşılaşıyorum bu hissede. Rakibi firma çatır çatır kit satarken bunlar havanda su dövdüler bir saatten sonra. Şimdi de bir sürü beklenti ve yeni bir büyüme hikayesi olası iken tarihi dipleri araştırıyoruz. Geçen gümüş satıp ilave aldım bir şeyler, hiç almam artık diye düşünürken. Bu hisse de ciddi zaman kaybettim, para da kaybedersem artık şaşırmayacağım ama iş inada bindi. Giden de gidecekse gitsin diyorum bu saatten sonra... YTD

4. kesinlikle katılıyorum

Alıntı Originally Posted by gece baykuşu Yazıyı Oku
    Bence siz temenni veya hayal kurmuyorsunuz hissede manipülasyon yapıyorsunuz yazılarınız dikkat ediyorum hisse düşmeye başlamadan bir kaç gün önce piyasaya çıkıp süslü laflar olmayacak laflar üç haneli fiyatlar veriyorsunuz kusura bakmayın ama sizi Murat'ın trolü olarak görüyorum yanılırsam özür dilemesini bilirim ama hisse için görüşleriniz söyledikleriniz gerçeklerden uzak hep kurgu..
    3 yıldır bende aynı şeyi gözlemliyorum yazdıklarınızı ben yazacaktım bırak millete gaz verip durma biz yandık eller yanmasın bari diyecektim fırsat bulup yazamadım .kesinlikle size katılıyorum

5. osmanlı menkül bile 3 aylıkta 160 milyon kar açıklamış A1 e ne kar gelir Rta nın payına ne düşer ???

8 i bekleyen arkadaş... maalesef buraya da geldi ya ne diyelim...
    M.G nasıl bir insanmış, bilemedim. Gerçekten psikoloji sorunu var. Sirketi öbür tarafa goturemeyecegini anlayanca iş işten gececek
    Bu yaşıma kadar küfür ermedim. Çok zorluyorsun ama yine de etmeyecegim.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Çok güzel bilanco göndereceksin kesin. Haftaya Uçman gerek buradan aşağısı yok

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Çok güzel bilanco göndereceksin kesin. Haftaya Uçman gerek buradan aşağısı yok

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

neden aşağısı yokmuş 5.60 a kadar yolu var

Sayfa 471/503 İlkİlk ... 371421461469470471472473481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •