Sayfa 475/503 İlkİlk ... 375425465473474475476477485 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 3,793 - 3,800 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Her iktidarın desteklediği işadamları hep olmuştur cumhuriyet kurulduğundan beri.

Gerçi dediğin doğru... Şimdi bu enzim bulunsa, hangi siyasi irade reddeder ki, yok ille de dışardan alalım demez herhakde kimse.

Siha ve togg ve hatta atak helikopteri fabrikasın yada roketsanin ürettiği füzelerin fabrikasını ı bir kez bile ziyaret etmeyenlerin sözünün geçtiği ittifaklar kuruldu ... Biraz düşünceliyim bu konuda... Endişelerim var.. umarım yanılırım.

Memleket için hayırlısı olsun sonuçlar ...
    Ömrümüz it köpek kovalamakla geçti. Zoruma gidiyor PKK bayraklarını ve sloganlarını seçim mitinglerinde görmek.

Umarım korktuğum başımıza gelmez... ..siyasi kazanımlar , bir karış vatan toprağından daha mühim değildir

Tanrı Türk'ü ve Türkiye'yi sevenleri korusun
    Endişeleriniz varsa giderelim sn külyutar verin oyunuzu zafer partisi ve Sinan Oğan a. Endişeye gerek yok
    Another day in paradise

O zaman hisse 1 tl olur. Ytd
     Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Seçimi bekliyor hissemiz

Seçimi cumhurittifaki kazanırsa, A1 kapital arz olur ve rtalb ise şu son ihalesini aldığı nükleik izolasyon sıvısı ve makinesi işinden Türkiye çapında iş alır diye düşünüyorum
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Aynen katılıyorum.
    3 yilimdayim, servetimi yedirdim bu zata...
     Alıntı Originally Posted by dr_karizma Yazıyı Oku
    yani bizim cumhur ittifakınımı desteklemememiz lazım uçuşa ıkmak için. adama sorarlar 3 yıldır bizi kim yönetiyorduda biz geri geri gidiyok bu neden şimdiye kaar dediklerini yapmadı diye.neyse bundan sonra siz cevap vermiyeceğim olayı siyasete bile döktüğümüze göre bişey demiyom artık.

4.  Alıntı Originally Posted by odi Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum.
    3 yilimdayim, servetimi yedirdim bu zata...

Benim de en büyük üç pişmanlığımdan biridir kesin YTD

Tablo o kadar parlak duruyordu ki, çamura bulanmış bu hali bile ışık verebiliyor hala...

5. 7.35 kapaması gerekir idi bugün..
    Sanki endeks hissesi gibi endekse paralel hareket etti yine...

Fakat düşerken endeksin 2 katı düşüyor hep, yükselirken ise endeksin yarı yükselişi kadar yükseliyor

Tahta da hacim çok cılız. ...Artık düşecek yerim kalmadı gibi bir sinyal algılıyorum.

Lakin yükselmek için de hayırlı bir kap gelmiyor...

Ez cümle;
    Sürünmeye devam
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

6. Geçen sene 3 aylıkta 33.5 milyon lira kâr açıkladı

Bu sene %300 artirsa ilk 3 aylık kâr rakamını, muhteşem olurdu

Hayaller Paris .... Nerdeeee))
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

7. A1 bilanço tirt. Sipariş lazım

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Gordunmu yüzde 300 u hayallerini kulyutar, hayırlı insan evladı gene yaktı milleti .... Secim bi olsun helede bak neler olacak bu tip hırsızlara hep beraber izleyip göreceğiz nasılsa ...

Sende artık istersen şudur budur gaz pedalından ayağını çek olmazmı , ciddiye alıp inanan oluyor vebal alırsın sonra sende ...

Bi bk olmaz bu adamın işlerinden ..

Kalkmış yok zamana yayarım yok hesap ettirdim 100 TL yok Otokar yok konya yok falan yok filan ..

Yahu sen kalkmış bok ile altını kıyas edersin ha..

Bildiğiniz isi yapınız lutfen dagda bayırda siz en iyisimi , gidip hisse analiz etmeyin heleki uzun vadeli olanları lütfen ..

Erinmedim gecmis yazılarınızı okudum resmen hikaye yazmıssınız la fontenden ..

Gunah günah, kimsede Allah korkusu kalmadımı ya cidden ????????

Sayfa 475/503 İlkİlk ... 375425465473474475476477485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •