Sayfa 52/503 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 4018 madde; 409 - 416 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

sen beyinsizmisin arkadasım. sen kafanı nereye kiraladın ?
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    hayek ve fıbonaccı, bunlar gaz alırlar gıderler, krız zamanı sessız olurlar..kızmalar , şikayet etmezler ve hep mutludurlar fark ettınız mı ? şu an bu hıssede olupda mutlu olan tek kısı patron ve adamlarıdır..

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sen beyinsizmisin arkadasım. sen kafanı nereye kiraladın ?
    sen neden gulerde resmen hak kaybı, hısselere cokulmesıne ragmen sıkayet metnı yazmıyorsun burdan , neden ? haksızmıyız.

3.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    kıme sordun ben kacırmısım ? hıssedar bu hayek nıye sıkayet metnı yazmıyor. gulerde yuklu malım var dıyordu, sence neden ?
    Dirilişçi çocuğa...

Valla beni burada ilgilendiren konu, RTALB kasasından A1 Capital ve Ümit Fırat denen yavşağa verilen nakit. Madem A1 GSY için şakkadanak çıkaracak 105 milyon Tl'n var (ki bence yok, RTALB de dahil kendi şirketlerinden düşük faizle aldığı para bu) diğer şirketlerine neden kendi parandan değil de buradan veriyorsun haysiyetini s...min...

4.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Hisse 22 nin altına düşsün de alayım diye çok takla atan var

Olumsuzluk pompalaninca sosyal medyada, anlıyorum karın ağrılarını

Bakalım 22 nin altında hisseyi alabilecekler mi yine?

İzleyelim görelim
    22 diyondun demekki alınıyomuş ben 18.50 yi bekliyom ocak ayında görüşürüz.

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Dirilişçi çocuğa...

Valla beni burada ilgilendiren konu, RTALB kasasından A1 Capital ve Ümit Fırat denen yavşağa verilen nakit. Madem A1 GSY için şakkadanak çıkaracak 105 milyon Tl'n var (ki bence yok, RTALB de dahil kendi şirketlerinden düşük faizle aldığı para bu) diğer şirketlerine neden kendi parandan değil de buradan veriyorsun haysiyetini s...min...
    anladım, bak hayek çok memnun bu durumdan..

6. Arasana şu dirilişçiyi Şahocuğum, sorunun cevabını bekliyor herkes. Hani A1 Capital ödenmiş sermayesini geçmiş yıl kârlarından karşılanmak üzere 75 milyon Tl bedelsiz artırıyor ya, hani biz de bu şirketin % 43 sahibiyiz ya. Yani aslında o bahsettiği "geçmiş yıl kârları" aslında bize vermesi gereken para ya. Bu sermaye artırımı yolu ile bu parayı hüpletiyor ya.

O bakımdan...

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Arasana şu dirilişçiyi Şahocuğum, sorunun cevabını bekliyor herkes. Hani A1 Capital ödenmiş sermayesini geçmiş yıl kârlarından karşılanmak üzere 75 milyon Tl bedelsiz artırıyor ya, hani biz de bu şirketin % 43 sahibiyiz ya. Yani aslında o bahsettiği "geçmiş yıl kârları" aslında bize vermesi gereken para ya. Bu sermaye artırımı yolu ile bu parayı hüpletiyor ya.

O bakımdan...
    kulyutar gel buraya delıkanlı, bak hıssedar abının sorusunu cevaplamamıssın. söyledım hıssedar.

8. Türk ilaçla bunda aynı spekler var galiba. İkisi paralel hareket ediyor hep. YTD.

Son 25 dk da yiyeceği poku yemekten vazgeçmiyor ya. Ulan bi değiş be. Yok m.k kanser edecemde kanser edecem diyor. Hayır bu iki tavan yapsa yine güven vermez. Trade tarzından vazgeçmiyor ki!
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 52/503 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •