Sayfa 14/21 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 105 - 112 arası.

Konu: PSGYO Pasifik GYO

1. Biz nasıl boyle olduk.Memleketin brokrasisine güveneme,tuccarına güveneneme,memürüna güveneneme,çiftcisine güveneneme,esnafına güveneneme,din adamına güveneneme,yazarına güveneneme,kardeşe güveneneme,anana,babana güveneneme.İnsanımızı bu duruma kim getirdi.Hani osmanlının sözü senetti.

2. Mahir senin işin zor,sen kendinede güvenemezsin,etrafındaki hiç kimseye güvenemezsin....oysa insanlara ,kurumlara güven duymamız,endorfin salgılatır...oda ruhumuza iyi gelir...

3.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    Mahir senin işin zor,sen kendinede güvenemezsin,etrafındaki hiç kimseye güvenemezsin....oysa insanlara ,kurumlara güven duymamız,endorfin salgılatır...oda ruhumuza iyi gelir...
    Konunun sedece benimle alakası yok.Yaklaşık yarım asırdır,aynı toplumun içerisinde yaşayan, toplumun duygu düşünce ve karekterist haraketlerini gözetleyen biri olarak,şu son yıllar,topluma güvensizlik ponpalayan serbestce yapılan dolandırıcılık,adam denilen kişiler tarafından,aymazca edilen, güvenilmesi gereken kişi kurum ve kuruluşlardan verilip te tutulmayan sözler.kime güvenip,kime güvenilmeyeceğine karar vermete zorlanan saf ve temiz toplumun bozulan güvenini tekrar tesis etmek çok kolay olmayacağa benzer..
    Son düzenleme : Mahir; 21-07-2022 saat: 11:32.

4. Faizlerin %40 lara dayandığı ülkemizde,muhim olan hisseyi birilerine yükleyip taşıta bilmek.Bu işler tabiki silah zoruyla olmaz.Nasıl yapılır anlatayım.Eğer borsaya yeni giriyorsan birkaç süslü laf,birkaç hayali proje,siyasetin merkezinde birkaç adam,aslında satılmış çeki seneti alınmış ama halen şirketin mal varlığı olarak gösterilip şişirilmiş aktifler ve karlı dağlardan kar bağışlar gibi hisse fiyatına yapılmış gösterilen iskonto.Eğer bunlara rağmen istenilen yukleme veya ülkemizde %40 fakat küçük yatırımcıda bedava faizsiz paraya ulaşılamazsa,diğer entrikalar devreye girer.Yıllardır borsamızdaki ezberler,önce bedelli olsa yine olmaz,bedelsiz sermaye artırıyorum,diğer projelere başlıyorum der,yine olmadımı,halka açılırken %20 iskontolu dediği hisse fiyatını arz fiyatından bile .%50 aşağı çeker,vay ücüz diyerek alan küçük yatırımcıyı hapseder,hisse düştükce zaten tuzağa düşmüş olan küçük yatırımcı ortalama düşüreyim diyerek her düşüşünde hsse alır patron amacına ve faizsiz bedeva paraya ulaşmıştır artık.

5. Ben aldıkca aşağı basıyorya,işte o hoşuma gidiyor.Ha daha dur daireleri yeni satışa çikardm.hani diyordunya,,ya yapacaksın yada yapana ortak olacaksın.Ben yapmaktansa yapana ortak olmayı tercih ettim.hadi görelim nekadar lafının adamısın.

6. Ziraat Bankası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2013 yılında büyük bir törenle açılan Ankara’daki “Next Level alışveriş merkeziâ€nin satılmayan ofislerine el koydu. AVM’lerin bulunduğu gökdelen, AKP Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan’ın eşi, Cumhurbaşkanı’nın Rize Güneysu’dan hemşerisi Fatih Erdoğan’a ait Pasifik İnşaat şirketi tarafından inşa edilmişti.

Üsteki haberi yeni gördüm.patron asılsız haber diyor.Patrona sormak lazım,ziraat bankası eşkiyamiki senin malına el koysun.veya ziraat bankasının buroyamı ihtiyacı vardi.Patron asılsız haber diyor,iyide sen bir yil hisse satışı yapmayacağız dememşmiydin.Neyse,bu hisse midemi bulandırdı zararın neresinden dönülse kardır diyor,birdaha görüşmemek üzere höşcakalın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bilanço bekleyen ortaklara,2022 .yılı 6 Aylık dönem kaarı:303.167.012...TL Hayırlı olsun..
    Raporda ,Dikkatimi çeken kısım,Pay başına kazanç 1.13 TL...
    Hissenin ,Bugün kapanış fiyatı ise.2.61.TL..
    Enteresan..
    Bakalım,Bu bilançoya yarın tepki nasıl olacak...

8. KAP: PSGYO [ ] PASİFİK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Kar veya Zarar ve Diğer Kapsamlı Gelir Tablosu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1047922
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...823be84b317360
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 14/21 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •