Sayfa 15/21 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
Arama sonucu : 162 madde; 113 - 120 arası.

Konu: PSGYO Pasifik GYO

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bilanço bekleyen ortaklara,2022 .yılı 6 Aylık dönem kaarı:303.167.012...TL Hayırlı olsun..
    Raporda ,Dikkatimi çeken kısım,Pay başına kazanç 1.13 TL...
    Hissenin ,Bugün kapanış fiyatı ise.2.61.TL..
    Enteresan..
    Bakalım,Bu bilançoya yarın tepki nasıl olacak...
    Sayın kar adam iyi bir kar geldi fakat bugün düşüş ile kapatması şüphe ye sevk ediyor beni ya K y nın panik yapmasına oynadılar bugün kuşlu site bu hisseye edilen beddua ile kaynıyor umarım hareketlenir artık.,,

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Ikını ıkına da olsa ,Hisseyi 3.TL Üzerine attırdılar..Hatta ,3.15 Tavan oldu..
    İlginç ki,Forum sayfasında kimseler yok..
    Sanıırım,Bu kağıttan canı yanan,yüksek maliyetli benden başka kimse yok..
    Benzeri durumu,Geçen yıl Pera GYO da yaşamıştım..2.50 TL lerden kağıdı bir yapıştırmışlar,1.20 TL lere kadar indirip,Aylarca hammallık yaptırmışlardı.Arada al-sat yaparak zoor bela maliyeti 1.60 lara düşürüp,1.80 civarı satıp kurtulmuştum..( Bakalım bundan ne zaman kurtulacağım.).
    Bilanço açısından ,Pera ile Pasifik kıyaslaması yapılacak ise,Bu şirketin açıkladığı kaar rakamına göre ,kağıdın 5-6 Tavan çekmesi gerekirdi..
    Şimdilik,Sessizce deve hızı ile gidiyor.Bakalım hangi tepeden sonra hızlanacak..

3.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Ikını ıkına da olsa ,Hisseyi 3.TL Üzerine attırdılar..Hatta ,3.15 Tavan oldu..
    İlginç ki,Forum sayfasında kimseler yok..
    Sanıırım,Bu kağıttan canı yanan,yüksek maliyetli benden başka kimse yok..
    Benzeri durumu,Geçen yıl Pera GYO da yaşamıştım..2.50 TL lerden kağıdı bir yapıştırmışlar,1.20 TL lere kadar indirip,Aylarca hammallık yaptırmışlardı.Arada al-sat yaparak zoor bela maliyeti 1.60 lara düşürüp,1.80 civarı satıp kurtulmuştum..( Bakalım bundan ne zaman kurtulacağım.).
    Bilanço açısından ,Pera ile Pasifik kıyaslaması yapılacak ise,Bu şirketin açıkladığı kaar rakamına göre ,kağıdın 5-6 Tavan çekmesi gerekirdi..
    Şimdilik,Sessizce deve hızı ile gidiyor.Bakalım hangi tepeden sonra hızlanacak..
    4'ün üstüne çıkınca siz de çıktınız hisseden sanırım

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Ben bu pislik GYO nun ( maliyeti düşürmek için) çok kahrını çektim..Dün de ufak bir kaar ile 3.73 TL den verip çıktım..Bu gün 4 TL..Sanki beni izlemişler..!!
    3 buçuk ve aşağısına inerse alırım.Gelmezse de yolu açık olsun..
    Kalan arkadaşlara kolaylıklar başarılar diliyorum..

5. Küçük yatırımcı buraları bırakıp kaçmış milleti küstürmüşler vakti gelmiş, esas hareketleri bundan sonra başlayabilir. Yabancı geçen hafta yabancı mal almış umarım bıyıklı yabancı değildir.

SM-G991B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

6. forum kendine gel, yakında buralarda yazmaya başlarsınız :D

7. Vuuu habu kari delilendi.Biraktığum zaman 3 veya 4 ay once 3 tl lerdeydi şimdi nerdeyse 9 tl erbakan allah rahmet etsin ne güzel derdi hadi ordan,hadi ordan.

8. Uzun zamandır bu hisseyi ve yorumları kimin kim olduğunu takip ediyorum.invsestinde tc ismail psgyo diye biri var.Kuşlu sitedede başka isim altında yazdığını biliyorum fakat hangisi olduğuna tam emin değilim.bu adama dikkat edin.Ta hissenin tarihi zirvelerinden beridir algı yapıp milleti yanıltıyor.patronun maaşlı elamanı ve hisse pazarlamacıdır…..

Sayfa 15/21 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •