Sayfa 8/21 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 57 - 64 arası.

Konu: PSGYO Pasifik GYO

1. Patron un , cümhür başkanımızdan her hangi bir akrabalık bağımız yoktur demesine rağmen,halen birileri bişeyleri kaşıyıp duruyor.

2. İstesekte,istemesekte bu fatura malüm kişi ve malüm partiye kesiliyor ve kesilecek gibi.Buna istinaden bu işte türkiyede kriz isteyenlerin parmağı olabilir derdim,fakat bu çığı yaratanın şirket ortağı ,veya şirketin oluşu sendemi brütüs u aklıma getirmiyor değil...

3. pasifikGYO halka arzında arz a çikarken şoyle demiş mukavelede yazıyor.SATMAMA TAHAHUTTU..şirket paylarının bistte işlem görmeye başladığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca bedelli sermaye artırımı yapmayacağını,ve şirket ortakları ise HALKA ARZ FİYATININ ALTINDA borsada PAY SATIŞI yapmayacağını tahattut etmiştir...??????????üzgünüm ama dunyaya sözvermiş ve sözünü tutmamış olacağını zannetmem,fakat sözünü tutamamış dürüma düşmüş gibi görünüyor ki,,çiftlik bankın resmisi yaşandı,hissesi olan herkese geçmiş olsun...

4. Bu hissenin arzına katılmıştım ve halen hissedeyim diyen, bir tane küçük yatırımcı aranıyor...

5. Plan hisse arz olacağı zaman yapılmış. Bu hisse,gerçek ederinin çok çok üzerinden 16 lardan arz olunmuş görünsede, kurumsal a kaç tan satılmış bilmiyorum,tek bildiğim küçük yatırımcı sattı hisse düştü hikayesi koca bir yalandan ibaret.YTD DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Bu hissenin arzına katılmıştım ve halen hissedeyim diyen, bir tane küçük yatırımcı aranıyor...
    Sizde var mı.?
    Tekrar arz fiyatına döner mi,ne dersiniz.?

7.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sizde var mı.?
    Tekrar arz fiyatına döner mi,ne dersiniz.?
    Hayır arzına katılmadım.sonradan kardeş hissesi epeyce yükselince patronun soy ismini de beğenince biraz aldım,düşünce yine aldım,tekrar aldım,dibini bulamayacağımı anlayıp zaten gücüm de tükenince aldIklarımla kaldım.Tekrar arz fiyatına dönermi dönmezmi bilemem ama,şirketin gerçek değerine gelmesi için güzel işler projeler yapmasına duğa edeceğiz.şuda bir gerçekki uzun zaman burda olacağız...Bu arada bir süprizle karşılaşırmıyız,süpriz olursa hangi yönde olur,haşer mi olur,burası borsa ne olur bellimi olur..
    Son düzenleme : Mahir; 14-06-2022 saat: 13:50.

8. bu topiği seviyorum çünkü,türk milletinin en büyük değeri olan ahlak yapısını koruyor.Değerlere hakarete izin vermiyor.Fakat o ve diğer hisse frum altında kepazelik ve din iman hiçbirşey birakmayan ağza alınmayacak küfürler eden ahlaksızlığa musade eden ziğniyet o topik sahiplerine herhangi bir yaptırım,kanun yokmudur..

Sayfa 8/21 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •