Sayfa 16/21 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 121 - 128 arası.

Konu: PSGYO Pasifik GYO

kimse kalmamış psgyo da veya umudu kesmişler

2. Koskoca GYO şirketi ama fiyatı sakız parası bile değil

3. Pasifik lojistik halka arz izni çıktı

4.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Pasifik lojistik halka arz izni çıktı
    Gelsinler borsaya gelsinler.Bizlere katar,katar para var...

5. Okumanın zararı yok demişler.Fakat bu borsa hisseleri hakkında yorumlar için değil herhalde.Adamlar her koldan saldırmış.Birçoğu kuzu postuna bürünmüş çakal.Bunlar patronun olamaz ama,satılmış tahtacı veya tahtayı bir şekilde ellerine geçirmiş veya geçirmeye çalışan yezitler olabilirmi.Binlerce takipcisi olan ali isminde kim olduğu belirsiz biri alın dedi hisseyi millete çaktılar.çok okunan sitenin birinde ismail diye bir kepaze var oda kenarda kalmış küçük,herşeyden habersiz sadece yazılanların etkisi altında hisse alip herseferinde zarar eden küçük yatırımcıyı avlıyor.İyide hükümet dolar almayın altın almayın ona tutmayın buna yanaşmayın diyor.Faiz inancımıza ters.Bu millet küçük paraları olan bizler neye yatırım yapacağız.Allah aşkına elimize hergün eriyen tl mi tutatım.

6. Spk yüzde yüz sermaye artırımı için onay vermemiş.ikimilyar sermayeyi psgyo na yakıştıramamış.bunu anladık,anladıkda,bu haberin akabında istanbul a şübe açıyoruz u halen anlayanadım.altı üstü bir yazihane,bukadar küçük şeyi haber yapmanın sebebini anlayamadım.Yoksa benmi psgyo nu gözümde çok büyüttüm.

7. Buhisse halka arz olurken,bir arkadaş merkez ankara projesinden birmilyon tl civarına bir daire aldı.Ozaman benim ikiyüz ellibin tl gibi param vardı.Dolaysiyle benim param daire almaya yetmezdi.yine bir başka bir bo...tan anladığını zannettiğim kişi çeyrek daire alamazsın parankadar bu firmanın hissesinden al demişti,bende oyle yaptım.Şimdi benim param o dairenin birak çeyreğini yüzde beşini almaz.o bana akıl veren kişiyi hiç iyi anmadığım gibi,borsanın da emtiadan kesinlikle kiyaslanmayacağını oğrendim.Fiziki herhangi bir malın gerçek değeri bir şekilde bulunur,fakat,borsadaki hisselerin değeri sadece patronların kaleminde olduğunu öğrendim.

8. Yanılıyorsun son 1.5 senede artış oldu
    Dairemin maliyetine altın alsaydım
    Kiralar dahil 3 daire alırdım her şey kısmet den öte gitmez

Sayfa 16/21 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •