Sayfa 17/21 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon
Arama sonucu : 164 madde; 129 - 136 arası.

Konu: PSGYO Pasifik GYO

1. Bu hisseyide sahiplerinide severim.zamanında buna yatırdığım çeyrek daire parası en az yarim daire olanakadar burdayım....

2. Ha şimdi birileri merak eder o zaman o çeyrek daire parası bugün dairenin kaçda kaçını alıyor.evet epeyce zarardayım..

3. Hissenin pddd ine bakılırsa bugün hissemiz çokda ucuz değil.Borsada pddd bundan çok çok daha ucuz kalmış onlarca hisseler var.Fakat türkiyede yüksek eflasyon var.bu gidşle eflasyonun yüksek seyretmesiyle ,inşaat fiyatlarının yükselmesiyle,şirketin büyümesyle rakamlar değişeçektr.psgyo normal değerinin iki üç katına arz olmuş hissemiz,belkde arz fiyatı olan fiyatına dolar bazlı olarak tekrar gelecektir...

4. Borsada herşeyi vede kimin ne düşündüğünü bilmek imkansız.fakat kafama takılan bişey var.Bu hisse 8 küsürlerden işlem görürken piyasada işlem gören fiyatı yüzde 30 düşüğüne yani 5 küsürlerden bazimut adlı bir fona 100 milyon hisse sattı,şirketin açıklamasında toptan satış yaptık denildi.bu satış olayı biz küçük yatırımcı içün iyimi kötümü.Birde bu fon aldığı 100 milyon hisse içün birtakım anlaşma veya sözleşme varmı.nezaman satabilir veya devredebilir gibi.eğer bir bilen varsa cevaplarsa şimdiden teşekkür ederim..

5. Bist e birinci derecede yakın patronun ağzından duydum.şü 5 yıl içinde halka arz olan birçok fırma borsaya girmek ve şirketine nakit sağlamak için borsayı kontrollerinde bulundıran para babalarına satılmış.Ve şirketin asıl sahipleri bu parababalarının kucağına oturmuş.Vede borsada hisselerine hiçbir şekilde mudahale etmemelerine dair birtakım mukaveleler imzalamış.Yanü patron zannettiğimiz kişiler sadece tabelada ismlerinin bulunmasından başka hiçbir özellikleri kalmamış.yani bizim patron tera.diğerleri hikaye

6. Demin hisselerime bi bakayım dedim,satılabilir adetim aynı fakat toplam hisse sayım çoğalmış neoldi ki..

7. bana ne yaptıysa,tahtacını her seferinde üzerine basa,basa gösterdiği,53 ve 464 sevdiğim rakamlar yaptı..

Sayfa 17/21 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •