Sayfa 2/138 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1100 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. kısa vadeli borcun 1 milyar liranın üzerine çıksın hemen borç ödeyeceğim diye arza çık. kredi neden çekmiyorsunuz? haaa tabi küçük yatırımcının parası daha tatlı gelmiştir. oransal tap hem de fiyat aralığı koy üstüne. valla parası çok olan katılsın, benim bu arza yatıracak param yok.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KİMPUR'un piyasa koşulları sebebiyle 23-24 Aralık'ta talep toplaması beklenen halka arzını erteleyeceği belirtiliyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret AŞ: "KMPUR paylarının planlanan halka arz işlemlerine ilişkin olarak 23 - 24 Aralık 2021 olarak belirlenen talep toplama süresinin, söz konusu talep toplama süresinin başlangıcından önce oluşan piyasa koşulları çerçevesinde halka arzdan beklenen faydanın elde edilemeyeceğinin öngörülmesi sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmesine karar verilmiştir. Belirlenecek yeni talep toplama tarihleri ayrıca açıklanacaktır."

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    SPK.halka arzlardan sorumlu değildir.
    Birden fazla kurum değerlendirme yapıyor.
    Katılıp katılmamak yatırımcının sorumluluğundadır sitede uyarıyor.
    Sagliklar
    SPK sorumlu değilse kim sorumlu?
    SPK'nın işi ne?
    Burası borsa kim kime korsa mı?

İnsanlar devletin kurumlarına güvenerek gelip burada para yatırıyor.
    Benim hakkımı savunur kata kulliye izin vermez diye.
    Al sana bir örnek: Pvc profil çıktı alüminyum profil işi bitti. Fenişte ben alüminyum profilin krlayım diye diye batan sektör deki yatırımını halka iteledi.
    Senelerce alüminyum profil fabrikalarında çalışmış bir mühendis olarak yazıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Sade Vatandaş Yazıyı Oku
    SPK sorumlu değilse kim sorumlu?
    SPK'nın işi ne?
    Burası borsa kim kime korsa mı?

İnsanlar devletin kurumlarına güvenerek gelip burada para yatırıyor.
    Benim hakkımı savunur kata kulliye izin vermez diye.
    Al sana bir örnek: Pvc profil çıktı alüminyum profil işi bitti. Fenişte ben alüminyum profilin krlayım diye diye batan sektör deki yatırımını halka iteledi.
    Senelerce alüminyum profil fabrikalarında çalışmış bir mühendis olarak yazıyorum.
    Sn.sade vatandaş,düşünceme tercüman olmuşsunuz.Bu arkadaş spk.ya toz kondurmuyor belliki...hangi kurum ve gerekçelerini anlatmıyor.

KMPUR Kimteks Poliüretan Sanayi
    SPK dan onay alan Kimteks'in halka arzında, şirket ortaklarından Yuda Leon Mizrahi ye ait 9.835.410 TL, Etel Sason a ait 2.993.055 TL, Salvo Özsarfatye ait 2.145.000 TL, İsak İzi Mizrahi ye ait 2.312.310 TL, Beti Mizrahi ye ait 2.312.310 TL, İnnovis Ticaret ve Danışmanlık'a ait 1.608.750 TL, Yener Rakıcıoğlu na ait 214.500 TL ve Murat Kuzkan a ait 28.665 TL olmak üzere, toplamda 21.450.000 TL nominal değerli B grubu paylar satışa konu edilecek.

Hisseler 29 TL sabit fiyattan satılacak, ek pay satışı yapılabilecek, (Önceki planlama da Halka arz fiyatı : 22,50 / 24 TL idi.)

Kimteks'in halka arzında hisselere fazla talep gelmesi halinde Yuda Leon Mizrahi nin sahip olduğu 2.269.710 TL, Etel Sason ın sahip olduğu 690.705 TL, Salvo Özsarfati nin sahip olduğu 495.000 TL, İsak İzi Mizrahi nin sahip olduğu 533.610 TL, Beti Mizrahi nin sahip olduğu 533.610 TL, İnnovis Ticaret ve Danışmanlık A.Ş. nin sahip olduğu 371.250 TL, Yener Rakıcıoğlu nun sahip olduğu 49.500 TL ve Murat Kuzkan ın sahip olduğu 6.615 TL nominal değerli B grubu payların ek satışı gerçekleştirilebilecek.

Kimteks, halka arz süreciyle 110.000.000 TL değerindeki mevcut sermayesini, 11.550.000 TL artırarak 121.550.000 TL'ye yükseltecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,702
    KMPUR Kimteks Poliüretan Sanayi halka arzında ilk kazançlının kim olduğu netleşti Patron!

22,50/24 TL ye satacağı aynı ürünü/hisseyi daha piyasaya sunmadan zam yapıp 29 TL den satacakmış. Hisse başı 6,50TL başlangıç karı olacak böylece.. KY ler ise yaklaşık 3,5 ay sonra %28 civarı zamlı alacak. Tabii almak isterseler!

8. girecek olana hayırlı olsun. ben bu arza girmem. patronun cebine para koyacak kadar zengin değilim.
     Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    KMPUR Kimteks Poliüretan Sanayi halka arzında ilk kazançlının kim olduğu netleşti Patron!

22,50/24 TL ye satacağı aynı ürünü/hisseyi daha piyasaya sunmadan zam yapıp 29 TL den satacakmış. Hisse başı 6,50TL başlangıç karı olacak böylece.. KY ler ise yaklaşık 3,5 ay sonra %28 civarı zamlı alacak. Tabii almak isterseler!
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/138 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •