Sayfa 24/139 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 1107 madde; 185 - 192 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. CEO'nun iki gün önce Bloomberg'deki röportajı;

https://www.youtube.com/watch?v=4o93nIgbROI

2. Bu yılın 2. yarısında da ilk yarısına benzer bir performans beklediğini söylüyor CEO, Ağustos sonu itibariyle verilerin de bu tahminini desteklediğini belirtiyor.

2022 ilk yarı hisse başı kar 3,1 TL olduğuna göre, sene sonu HBK'nın 6 ile 7 arasında olacağını tahmin edebiliriz. Bu bağlamda şirket 10 f/k ile fiyatlansa, fiyat beklentisi bakkal hesabı 60-70 TL aralığında olur diyebilir miyiz?

3.  Alıntı Originally Posted by Kastrat Yazıyı Oku
    Bu yılın 2. yarısında da ilk yarısına benzer bir performans beklediğini söylüyor CEO, Ağustos sonu itibariyle verilerin de bu tahminini desteklediğini belirtiyor.

2022 ilk yarı hisse başı kar 3,1 TL olduğuna göre, sene sonu HBK'nın 6 ile 7 arasında olacağını tahmin edebiliriz. Bu bağlamda şirket 10 f/k ile fiyatlansa, fiyat beklentisi bakkal hesabı 60-70 TL aralığında olur diyebilir miyiz?
    3 lira da temettü diyebiliriz.%50 ödeme yapıyorlar.

4. Yeri buralar değil bu hissenin.Güzel rakamlar göreceğiz inş.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

5.  Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    SASA ortak profili de 2030 a kadar elde tutup temettüden faydalanma olduğu için, arkadaşta 5 yıl tutmak istediğinden benzetme yaptım. Siz söyleyin "çok alakasız" derken neyi kastettiniz? Bu iki hisse arasında gidip geliyorum, bilgi toplamaya çalışıyorum
    sasa F/K=22 pd/dd=13 %20 büyüme ile 8 yıl sonra F/K= 3,5 olacak. Eee şu anda vestl petkm zaten 4-5 F/K civarlarında dolaşıyor. Zaten bankaları saymıyorum bile Bankalar bu çıkışlarına ragmen yıl sonu F/K ları anca 2 oluyor. Ben bu fiyatlarda ne sasa ne de hektaş almam.

biraz zaman yatay ocak gibi...

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    biraz zaman yatay ocak gibi...
    REX bunda da ortağız orta uzun vade.. hayırlısı bakalım..

8. gelirse ilave ederim..

Sayfa 24/139 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •