Sayfa 3/138 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1098 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    Yatırımcıyı yolmanın en kolay yolu halka arz.Maşallah son dönemdeki yapılan halka arzlarda iki buçuk milyar piyasa değerinden aşağı halka arz yapan yok,nasıl olsa geliyor yatırımcı bir şekilde satıyorlar...Sonuç koca bir hiç..yatırımcının elinde kalan pahalı hisseler.Yine diyorum bu Spk olacak kurum bu fiyatlara nasıl izin veriyor.son yapılan pasifik gyo tam bir fiyasko,bu ondan beter.Soruyorum yirmi dört tl.iki buçuk milyar pd.olan bir hisse niçin alınır...neyse allayıp pullamaya yolmaya devam.Spk uyu yatırımcı umurundamı komisyon gelsin sadece.Hayırlı işler
    Daha sağlam yolmaya devamşirket fiyatına artırmış algıya bak.yolunacak kaz arıyorlar.ytd

2. Enflasyon halka arz fiyatlara da yansıdı. Para kaç ayda pul oldu. Fiyatın artmasına hak veriyorum. Patron tabii ki önce kendi cebini düşünecek. Riski alıp halka arza girecek ky düşünsün gerisini.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3. tablo tweetterden alıntıdır.

fiyat 24 liradan 29 lira olmuş dolar da o kadar artmış dolar bazlı bir değişiklik yok .fiyat değişikliğine takılmayın derim.ha ederi 29 lira mı onu irdelemek lazım ama aralıkta vereceğin 24 lira ile şimdi vereceğin 29 lira aynı

5. Gezinomi hariç son arzlar pek kazandırmadı artık arzlar cazibesini yitirmeye başladı.bir hafta talep toplama bir hafta da işlem görmesini bekliyoruz sonra işleme başlayınca tavan olacak mı olmayacak mı olsada tavanı açacak mı tavan kapatsa ertesi gün eksi mi açacak , düşün dur insanda kafa kalmıyor .bunlardan çorba parası alacağız diye göbeğimiz çatlıyor . Son arz olan LIDER arz fiyatının altında işlem görüyor yakalandımı bir aylık çorba ısmarlıyorsun patrona ve speğe

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. büyük halka arz tahta açıldığında hareket ettirmek zor olur zaten pahalı halka arzlarda artık seçici olmak lazım gideceğini sanmam.

7. Ne kadarlık lot gelir acaba tahmini olan varmı?

8. Invest Co arzı hariç büyük halka arzların gittiğini görmedim son zamanlarda. Eğer herkes istediği kadar lot alırsa ilk işlem günü bedelini ödemeye razı olarak girmeli. Bakınız conse

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 3/138 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •