Sayfa 53/138 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 417 - 424 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Üç haneli fiyatlar fiyatlar hepimize hayırlı olsun .Kendi adima buralarda veya 115 civarı biraz soluklanma bekliyorum. Soluklanma olsada olmasa da beklenti değişmeyecek. Bu hisse insallah daha çok para kazandıracak bize .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    hic bisey anlamadim, bu hisse niye cikiyor durup dururken ?
    tavan olacak
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

3. Ereğlinin madenine ortak olmuş gibi isdmr ve eregl ile beraber hareket ediyor. Portföyümde içime en sinen pozisyon. Fakat talepten dolayı parabolik gidiyor, dinlenmesi çok yakın.
    'Piyasa analizi sadece kendi pozisyonunu empoze etmektir' Şant Manukyan

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    kazancın bol olsun hocam...
    Sağolasın bilmukabele REX üstadım.

Çok güzel hisse çıkışları devam eder inşallah daha yeni aldık bir ay oldu x2 yi geçti yolu açık olsun

6. bugün hisse sayısını yüzde 15 daha arttırdım. Dinlenmeye geçer yada geçmez hisseye gübenim tam.

7. CEO Cavidan Hanımın bugün paranın yönü kanalında yaptığı konuşmalardan notlar:

## Düzce yatırımı ilk faz üretim yatırımı GES yatırımımız ile enerjisinin tamamını kendisi karşılayacak.
    Tam kapasite yatırım tamamlandığında enerjisinin %55’ini kendisi karşılayacak.

## Düzce fabrikamız yıl sonu itibariyle bitmiş olacak, 2023 ilk çeyreğinden sonra üretim ve ciro artışımız bilançomuza yansıyacaktır.
    Düzce yatırımı ve Letonya kapasite artışı tamamlandığında (2024 yılı son çeyrekte bilancoya yansımasını bekliyoruz) global de ilk 10 içerisine giriyoruz 9. Şirket oluyoruz”

## Net kârımız geçen yılın aynı dönemine göre %400 üzerinde. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz.
    Önümüzdeki dönemler de satış hacmimiz ve üretim kapasitemiz artacak.
    4. çeyrek ve 1. çeyrek daha güçlü olduğumuz bilanço dönemleridir.

## 2023 yılı için Güçlü ciro hedefimiz var.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ciga Yazıyı Oku
    CEO Cavidan Hanımın bugün paranın yönü kanalında yaptığı konuşmalardan notlar:

## Düzce yatırımı ilk faz üretim yatırımı GES yatırımımız ile enerjisinin tamamını kendisi karşılayacak.
    Tam kapasite yatırım tamamlandığında enerjisinin %55’ini kendisi karşılayacak.

## Düzce fabrikamız yıl sonu itibariyle bitmiş olacak, 2023 ilk çeyreğinden sonra üretim ve ciro artışımız bilançomuza yansıyacaktır.
    Düzce yatırımı ve Letonya kapasite artışı tamamlandığında (2024 yılı son çeyrekte bilancoya yansımasını bekliyoruz) global de ilk 10 içerisine giriyoruz 9. Şirket oluyoruzâ€

## Net kârımız geçen yılın aynı dönemine göre %400 üzerinde. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz.
    Önümüzdeki dönemler de satış hacmimiz ve üretim kapasitemiz artacak.
    4. çeyrek ve 1. çeyrek daha güçlü olduğumuz bilanço dönemleridir.

## 2023 yılı için Güçlü ciro hedefimiz var.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yollar 2023 için büyük bir bedelsiz sermaye artışına işaret ediyor .

Sayfa 53/138 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •