Sayfa 1/138 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1100 madde; 1 - 8 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

SPK bülteni : https://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2021&no=63

Halka arz fiyatı : 22,50 / 24 TL

Web sitesi : https://kimpur.com/

Yatırımcı iliskileri : https://kimpur.com/tr/yatirimci-ilis...ahname-ekleri/

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

KMPUR; Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.
    Şirket mevcut pay satışı yoluyla 24.750.000 lot ve ek pay satışı yoluyla 4.950.000 lot toplam 29.700.000 lot halka arz edecektir,
    Hisseler 22,50 tl - 24 tl aralığından satılacaktır,
    İzahnamede Oransal Dağıtım olacağı belirtildi, fiyat istikrarı yapılacağı planlanıyor.

3. Aydem faciasından sonra oransallara girmiyordum eşit olanlara giriyordum artık eşit olanlarada girmeyeceğim.

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yatırımcıyı yolmanın en kolay yolu halka arz.Maşallah son dönemdeki yapılan halka arzlarda iki buçuk milyar piyasa değerinden aşağı halka arz yapan yok,nasıl olsa geliyor yatırımcı bir şekilde satıyorlar...Sonuç koca bir hiç..yatırımcının elinde kalan pahalı hisseler.Yine diyorum bu Spk olacak kurum bu fiyatlara nasıl izin veriyor.son yapılan pasifik gyo tam bir fiyasko,bu ondan beter.Soruyorum yirmi dört tl.iki buçuk milyar pd.olan bir hisse niçin alınır...neyse allayıp pullamaya yolmaya devam.Spk uyu yatırımcı umurundamı komisyon gelsin sadece.Hayırlı işler

Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    Yatırımcıyı yolmanın en kolay yolu halka arz.Maşallah son dönemdeki yapılan halka arzlarda iki buçuk milyar piyasa değerinden aşağı halka arz yapan yok,nasıl olsa geliyor yatırımcı bir şekilde satıyorlar...Sonuç koca bir hiç..yatırımcının elinde kalan pahalı hisseler.Yine diyorum bu Spk olacak kurum bu fiyatlara nasıl izin veriyor.son yapılan pasifik gyo tam bir fiyasko,bu ondan beter.Soruyorum yirmi dört tl.iki buçuk milyar pd.olan bir hisse niçin alınır...neyse allayıp pullamaya yolmaya devam.Spk uyu yatırımcı umurundamı komisyon gelsin sadece.Hayırlı işler
    SPK.halka arzlardan sorumlu değildir.
    Birden fazla kurum değerlendirme yapıyor.
    Katılıp katılmamak yatırımcının sorumluluğundadır sitede uyarıyor.
    Sagliklar

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    SPK.halka arzlardan sorumlu değildir.
    Birden fazla kurum değerlendirme yapıyor.
    Katılıp katılmamak yatırımcının sorumluluğundadır sitede uyarıyor.
    Sagliklar
    Yatırımcıların daha dikkatli olması gerekiyor o zaman

7. Adamlar bide alt fiyat üst fiyat belirtmişlerdir,sabit fiyattan bile çıkmamıştır,yolunacak kaz çok ya zor satarlar zirveden,ytd

8. fiyat aralığı olan arzlarda hep alevere dönüyor daha öncede geçti bahsi ama ispatlanamadı aydem ilk gün adamlar -8 gerçi oransalda fiyat aralığı olmasada çakıyorlar pasifik net örneği ytd...

Sayfa 1/138 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •