Sayfa 62/138 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon
Arama sonucu : 1103 madde; 489 - 496 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...f_millionaires

Dünyadaki yetişkinlerin (herkes değil) %1i dolar milyoneri. Tahminimce %6 250k $ mal varlığı.

Senin dediğin "5 milyon tl para değil" lafına dünyada sadece %6sı katılabiliyor.
    Ben Türkiye'de değilde Amerika'da doğsaydım ve bu yatırımlarımda 250k$ yerine 750k$ yapabilirdim (BELKİ)
    Seneye hedefim zaten 750K $. Eğer başarırsam o coğrafya kaderdir olayı sadece 1 seneme mal olacaktı. (Bence makul )

Arkadaşlar coğrafya kaderdir lafı çalışan personeller içindir. Yatırımcı için değil.
    Ben 1m $ a sahip olduğum an istediğim ülkeye gider gezerim. İstediğim ülkede yatırım yaparım. 1M$ a kadar "coğrafya kader" olabilir, sonra ortadan kalkıyor. Para kaderdir

1m$ ı Amerika'a başarabilen sayısı %1.1

2. KONTR saat 10:23 de hisse %5 den %1 e düştü diye devre kesti. Cidden Spekülasyonun olduğunu düşünüyorum. Bir hisse %5 den %1 e düşemez mi?

KMPUR bu popüler hisselerle beraber aynı fiyat hareketinde olmasını doğru bulmuyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    KONTR saat 10:23 de hisse %5 den %1 e düştü diye devre kesti. Cidden Spekülasyonun olduğunu düşünüyorum. Bir hisse %5 den %1 e düşemez mi?

KMPUR bu popüler hisselerle beraber aynı fiyat hareketinde olmasını doğru bulmuyorum.
    Bir hisse açılış fiyatından %5 aşağı gelirse devre keser, kural bu, sistem otomatik.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    KONTR saat 10:23 de hisse %5 den %1 e düştü diye devre kesti. Cidden Spekülasyonun olduğunu düşünüyorum. Bir hisse %5 den %1 e düşemez mi?

Maalesef bizim KMPUR da onlarla ayni hareketleri yapiyor , bu aralar
    GESAN,KONTR,SMART, KMPUR hep beraber hareket ediyor , neden mi biliyorum hepsi portfoyumde

hatta gecen dususte GWIND i bile peslerine taktilar, GWIND begeniyorum, ama karimi alip satmistim. dustugunu gorunce aldim tekrar ve bekledigim gibi ,GWIND kendini bunlardan kurtardi , yada tahtacisi veya sahibi izin vermedi boyle hareketlere
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5. Satmirem pala.

COR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    " Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kişi kendi kararını kendisi verir. "

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by UzmanBatirimci Yazıyı Oku
    Satmirem pala.

COR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ne satmasi , boyle firsatlari gorup , ekleme yapmak lazim, ah ah nakit kalmadi , yoksa alistaydim
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

7. Cavidan Karaca CEO: 2023 yılında 120bin ton satış yapmayı hedefliyoruz. Ciro olarak çok büyük fark yaratacak. Verim ekonomisini bilenin yüzü gülüyor

8. Bu hisse ekside olunca için daha rahat ediyor. Yavaş yavaş gidebilsek keşke. Küçük köşe dönücüler üşüşünce volatilite yıpratıcı oluyor.
    'Piyasa analizi sadece kendi pozisyonunu empoze etmektir' Şant Manukyan

Sayfa 62/138 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •