Sayfa 74/138 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon
Arama sonucu : 1103 madde; 585 - 592 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    ama yatirimci olarak bu bir sinyal, dedigim gibi , iyi bir musterisi, siparis ve anlasma imzalamak icin bunu sormus olmali, yoksa boyle kurumsal firmalar , gercekten uyguluyor olsa, bunu yillar once alirdi, sahsen biz firmada bunlara dikkat ettigimizden, ve ciddi anlamda katkilari oldugunu bildigimden . aliyoruz ama biliyorum ki cogu firma, ihale icin aliyor
    yani siki dur , muthis bir KAP gelebilir,

yoksa haybeye +7 Olmazdi

Ama tamam da düzeltme dedik 162 den buraya geldi dönsün yani artık korkutmasın bizi

2. Maliyet çok yüksek değilse Ocak ayına kadar ekrana hiç bakmamak lazım. Çok zorluyorlar yatırımcı psikolojisini. Bu dönem de sessiz firmaları daha çok beğeniyorum. Hissesini pazarlayan, dost görünen patronları tehlikeli buluyorum.

3. Tuncay Turşucu Kimteks yorumu 49:50

https://youtu.be/02gvEVyJPbU

4. Tuncay Bey bu sene 700m, seneye 1.4m kar bekliyor.

Bu sene kar ortalama 3x artmış. 2020-2021 yıllarından çıkarım yapamıyorum extrem kar artışı yaşandı.

2021/4 stokların 30gün geriden yazıldığından dolayı extrem kar yazdı. O yüzden son çeyrek 3x yerine 2x yazarsa bu sene 950m civarı yılı kapatır.

Diğer sene de bunu 2 ye katlamasını bekliyorum.
    Havacılık ya da enerji sektörü gibi (bu sene peak mi acaba) sorularda bulunmuyorum.

Bu sene 4, diğer sene 8tl temettü alırız gibi

Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Tuncay Turşucu Kimteks yorumu 49:50

https://youtu.be/02gvEVyJPbU

5.  Alıntı Originally Posted by Starsailor Yazıyı Oku
    Bu sabah KONTR, SASA ve HEKTS'tan ayrılacak gibi başladı ama yine onlarla paralel harekete girdi. Bu kağıtta maliyetim 61 ve uzun süre tutam amaçlı aldım ama bu paralel hareket beni rahatsız ediyor. Bakalım izlemedeyim.
    Dün ve bugün popüler hisselerden ayrılma var gibi, bence bu iyiye işaret. Artı olur eksi olur ama biz kendi yolumuza bakalım.

6. Evet popüler hisselerden ayrışma hissediyorum ben de. Bugün popülerler - iken biz + yız.
    Bir de Deniz yatırım KMPUR'a 140TL hedef göstermiş. Kimse popüler hisselere hedef biçemiyor. Umarım ayrışma başlamıştır artık
    https://foreks.com/haber/detay/636b5...esinde-bulundu

Alıntı Originally Posted by Starsailor Yazıyı Oku
    Dün ve bugün popüler hisselerden ayrılma var gibi, bence bu iyiye işaret. Artı olur eksi olur ama biz kendi yolumuza bakalım.

Malum hisse olumsuz bi haberle ayrıştı umarım bi daha yollarımız onunla kesişmez

8. Akşam twitterda yayınlar açılmaya başlandı maalesef. Bu hisse de cahil cühela eline düşmese keşke.
    'Piyasa analizi sadece kendi pozisyonunu empoze etmektir' Şant Manukyan

Sayfa 74/138 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •