Sayfa 654/1002 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: Viop XXXVIII

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Doğalgazı 5/4 ünü devlet ödüyormuş. O zam gelirse iki maaş almak gerekir. Birini. Elektrik diğerini gaza ödemek için. Hadi bakalım sıcak yerler. Akdeniz Bölgesi, güney doğu Anadolu eğer klima eskiyse tek klima 2000 TL den fazla gelir. Hayırlı seneler.
    Benim bulunduğum yerde sadece 2 ay kış var. Kendi yaptığım anormal derecede yalıtımlı evde hiçbir şey yakmadan bile kışı geçiririm. Isınmak için ne doğalgaz, ne de elektrik.
    8-9 ay kış yaşayan ülke insanı, bu soyguna hala dur demiyorsan,
    Durmak yok, HIZLI fakirleşmeye devam.
    A K.Partisi yapar.

Yok efendim, dolar 13.20 olur muymuş. La havle, la havle, ...

2. Enflasyon % 8 bekleniyor Aralık ayı için ; böyle bir ortamda şey 13.20 ucuz gibi.Y,T,D

3. Güney Doğu Anadolu da eski kliması olanlara sapladı geçti. Bundan sonra elektrik çalmayan kalmaz. Tek klimayı çalıştırsa 2500 TL elektrik faturası gelecek.

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bunu bi dölarcı arkadaşa (imiğine kadar dolarize olmuş, eline para geçtikçe dölar alan biri) anlattım.
    Olm bak yannış yoldasınız, tamam para kazanıyor olabilirsin ama ileriki yıllarda bu kazançların misli ile senden çıkar dedim, dinlemiyor
    hergün zam gelir diyorum. gelirse gelsin diyor
    Bu nasıl bir yatırım şeklidir memedabi
    Gözünü para kazanma hırsı bürümüş dolarcıların, yabcak bişii yok
    Zam haberlerine alışın dölarcı arkadaşlar. her birim dolar artışında zam gelicek çünkü

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. Sanayinin kullandığı doğalgaz metreküp 7,5 TL bizim ki 2 TL den az. Yeni zamlar ile Şubat'ta asgari ücret zammı ile enflasyon ancak TÜİK ile düşer.

TRENDYOL banka kurmuş..
    Oliver Danışmanlık şirketinin müdürünü
    Hisse vererek transfer etmiş.

Çinliler bastırıyor..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Zam haberlerine alışın dölarcı arkadaşlar. her birim dolar artışında zam gelicek çünkü
    Sizi kırmamak için dolar alan adam hikayene daha önce bir cevap yazmadım. Ama yeter artık. Biir suçlu arayacak isen, kendini bu hırsızlardan korumak için 3-5 dolar alan adam yerine, hazineyi soyan, merkez bankasının 140 milyar dolarını iç eden ve 3-5 milyar dolarlık iş için 150 milyar dolar hazine garantisi verenlerde ara Bozkurt.
    Artık görün bu ülkenin niye bu halde olduğunu, saçma sapan bahanelerde aramayın fakirleşmenin nedenini. Görün artık sarayların, kamunun, şatafatın ne kadar dolar yediğini. Görün artık tepedekilerin servetini, gemiciklerini.
    Ya da görmeyin, kapatın gözlerinizi. Hızlı fakirleşmeye devam edin.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Artık görün bu ülkenin niye bu halde olduğunu, saçma sapan bahanelerde aramayın fakirleşmenin nedenini. Görün artık sarayların, kamunun ne kadar dolar yediğini.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Atatürk havaalanı yeşilköy e,
    Sivil, askeri uçuşlara kapalı alana 9000 üzeri
    2021 de uçak iniş yapmış...

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 654/1002 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •