Sayfa 658/1002 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Emmi sen hesabi nasil yapiyorsun anlamadim. Ama bana sorsanki bu ulkede tl den degersiz 3 sey say. Ben sana hic dusunmeden halkbank, vakifbank,ekgyo derim. Ralli olur mu bilmem ama bu 3 hisse onumuzdeki sene yil sonunda yine sirasiyla 4.50 , 3.65, 2.14 olur derim. Hodri meydan...
    Halkbankasi projeksiyon çift hane abi istersen cizeyim

2.  Alıntı Originally Posted by SonKurus Yazıyı Oku
    Halkbankasi projeksiyon çift hane abi istersen cizeyim
    Emmi ekgyo cizsene. Bi salaklik yapip yil sonu degerlemesi ayagina 100 bin lot ekgyo aldim. Hap gibi sapladilar. Sene icinde 2.50 olur mu elimden cikartabilirmiyim onu soyle.

3.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Emmi ekgyo cizsene. Bi salaklik yapip yil sonu degerlemesi ayagina 100 bin lot ekgyo aldim. Hap gibi sapladilar. Sene icinde 2.50 olur mu elimden cikartabilirmiyim onu soyle.
    Dayı grafik mükemmel ötesi değil mi ya

4.  Alıntı Originally Posted by SonKurus Yazıyı Oku
    Dayı grafik mükemmel ötesi değil mi ya

Surekli dusuyor memed abi sen projeksiyonu yap. Tasfiyemi olacak sifirmi olacak tahsisli mi olacak. Yoksa yukselecek mi? Grafikten anladigim iflas edecek.

5.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Surekli dusuyor memed abi sen projeksiyonu yap. Tasfiyemi olacak sifirmi olacak tahsisli mi olacak. Yoksa yukselecek mi? Grafikten anladigim iflas edecek.
    Mavi ok 3. Dalga düşüş dayı

Dipte 4 5 yapiyor. Belkide bitti 5. Düşen kirdimi Her türlü ralli dayı. Düşüş bitmiş dayı sıfıra gelmiş zaten. Bu bir daha 3. Dalga düşme şansı yok dayı ralli her ttürlü. Proceksiyon

6.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Asgari ucretli en azindan %50 zam aldi. Devlet memurlarina %15 ile 20 arasi gelecek tabi tuik sapkadan tavsan cikartip %2 felan hesaplarsa aralik ayini o zaman carsi pazar karisir. 26 gunluk fatura gelmis 177 kw harcamisim. 162 lira fatura gelmis. 350 400 arasi gelecek gibi duruyor. Boyle bir saplama yok.
    abı hesap yanlıs ben soyle anladım.....150 ustu 2.3 yanı 30 tl fazla olur
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

7. [QUOTE=Calibra;5724445]benim için agir bir seneyd

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Asgari ucretli en azindan %50 zam aldi. Devlet memurlarina %15 ile 20 arasi gelecek tabi tuik sapkadan tavsan cikartip %2 felan hesaplarsa aralik ayini o zaman carsi pazar karisir. 26 gunluk fatura gelmis 177 kw harcamisim. 162 lira fatura gelmis. 350 400 arasi gelecek gibi duruyor. Boyle bir saplama yok.
    Nasıl bir hesap yaptı bilmiyorum ama direk sapladı geçti. Eğer turizm bölgesinde güney doğu Anadolu da eski kliması olanlar varsa bir klimanin bir yaktığı elektrik yaklaşık 1000 TL ye tekabül ediyor. Güney Doğu Anadolu da o roket saldırılarında görmüştüm bir evde üç beş klima vardı eğer elektrik çalmıyorlarsa bile artık çalmak zaruri olur. Çalması mümkün olmayanlar elektrik sarfiyatı yüzünden yeni klima almak zorunda. Bir senede amorti eder yeni klima parasını. Klima sektörü iyi prim yapar.

8. Dayı grafikler neden güzel duruyor sebebi şu.

2 dolara hisse almışsın 0.15 cente düşmüş. Bir daha bu kadar düşme sansi yok. Her bakan yabancı yerli kimse müthiş duruyor bu yüzden.
    Sıfıra yanaşan grafikler malesef boyle oluyor.

Aslında şirketler sürekli kar ediyor 20 yıldır zarar edende yok. Çok acayip abi. Nasıl bir vurgun tarihe geçer..

Sayfa 658/1002 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •