Sayfa 664/1002 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. Yeni yıla girerken hiç bir beklentim kalmadı. Eskiden Türki cumhuriyetlerinde zenginlik buzdolabı doluysa zengin sayılıyor du bizde onları yakaladık. Bundan sonra hedef Somali Etiyopya olur.

2.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Sataram ha köyü. Agam beni kovir misen? Kovmirem lan kovmirem.
    2022 nin sloganı ve tarzı bu dayı. Tebrik ederim

3. Az dur biz 2016 da deutche bank i satın alıyorduk la

Puhahahahah bulayım haberi neredenn nereye

4.  Alıntı Originally Posted by SonKurus Yazıyı Oku
    Almanya 4 bin euroya 1 buçuk milyon işçi alacak!

Dayı Almanca kursu açın.
    ABD'de 2 trilyon dolarlık altyapı projesi Demokrat ve Cumhuriyetçıler anlaştı. 1,5 trilyon dolarlık bir paket daha yolda.
    "Beton ya resulallah" diyen ben, Amerikan firmalarına başvuruyorum. Bir kendimizi atalım da, onlara da öğretiriz bizim götürü taşeronluğu...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Zor günler geçiren Deutsche Bank için en ilginç önerilerden biri Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut'tan gelmişti.

Bulut Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Her zaman Almanlar bankaları ele geçirecek değil! Şimdi onlar için satma zamanı. Üzerinde ciddi bir çalışma yapıp Türk sermayesinin, Türk Varlık Fonu'nun veya Türk Kamu Bankaları Konsorsiyum'unun uygun bir fiyata Deutsche Bank'ı satın alması düşünülebilir” demişti

https://www.google.com/amp/s/busines...i-satin-alamaz

5 yil sonra doktorlar Almanya ya çalışmak için göç ediyor neredenn nereye

6.  Alıntı Originally Posted by SonKurus Yazıyı Oku
    Az dur biz 2016 da deutche bank i satın alıyorduk la

Puhahahahah bulayım haberi neredenn nereye
    Yunanistan krizdeykende adalarini aliyorduk adamlar egede ne var ne yok aldilar.

7. Benim çocukluğumda memura zekat verilirdi. Memur beyaz eşya alırken esnaf kefil istiyorlardı. O günlere döndük.

8. Yakında Peygamber efendimiz günü üç hurma ile geçirirdi edebiyatını yapar bu.

Sayfa 664/1002 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •