Sayfa 937/1002 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 7,489 - 7,496 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Hissede şu var.Global piyasalar uygun ise,bıst100 de belli düzeltmeler yapmışsa; alacağın likit bıst30 hisselerden orta vade zarar etmen imkansızdır.(farklı sektörlerden oluşan 6-8 hisselik demet)..MC yok..Deprem,darbe olsa en fazla beklersin.

....

Yüklü oynayan için 30 puan çok paradır ve bu 30 puan py. nın tamamen bizim üzerimize olan oyunudur.Short yapan olduğu için makası artırdı....ve stoploss yaptırır.

...

doları 3.50 den sattırdılar.Resmen milletin evine incir ağacı diktiler.
    Abka abi yazı çok uzundu bende işime gelenleri cimbızla çektim çıkarttım
    Üçünü değerlendirirsek, çok güzel barnak basmışsın palanın bam teline.
    Analez işte bu abi
    1.si aynen bu, ama doğru hisseyi seçebilirsen

2.si aynen bu şekilde, ama piyasa canlı olduğu için (borsada fırsatlar hiç bitmiyor, sonsuzluk kavramı, teminatın yeterli ise) sonsuza dek bi yöne süremez.

Örnek verecek olursak ; dün 6bin poz. kapatıldı (muhtemelen 2bin kadarı şorttu, ve bugün kızarttırlar bistti. ve boldladığın yazıya uyuyor bugün 4bin kadar yeni taze gıcır gıcır jeton atılmış, muhtemelen o yüzden tekrar yukarı doğru aldılar bistti.

3.sü aynen yılanoğlu için tövbe ettirdiler, asla şort açmam o masada

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Allah bin türlü belanı versin gümüş. Sen de içlerinden en beterini seç.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Germiyanoğulları sinyali verdi, günün siftahını yapalım bari, ayıBolur

2350 lönk
    2400 flat

50 puan fena sayılmaz.. artık rahat rahat hafta sonu tatilimi yapabilürüm. Flat ohh ne rahat

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. Kimse itiraf edemiyor.Öyleyse ben yazayım.Bu forumu okuyan sevgili ziyaretçi;
    Piyasa artık tamamen gladya nun ( Siz ona ne isim verirseniz artik.İster fetö deyin ister bademcikler deyin ister siyasal islamcılar deyin)
    Ve bu sayfada yazanların tamamı batık.En iyi ihtimalle aynı Tl seviyesindeki bu da zaten son iki ayda %60-70 zararda demek.

Hisse senedi piyasasıda aynı.Uzun vadeciyimciler dahil batık.İtiraf edin arkadaşlarda millet gelip burayı ağzı sulanarak okumasın.Yok kardeşim burda goygoy ve ego tatmininden öte hiçbir şey yok.

Tek bir zengin olma hayaliniz olabilir.Būyūyen her koşulda iş yapan bir işyeriniz olması.

şorta döndüm. akşam akşam

6. İyice manyaklaştı vadeli tarafı...son yarım saatte deli gibi aldılar..gece senasında da devam ediyor...babaların tarzına benzemiyor...paralı bir zibidinin hareketleri gibi, ama babalar gelip neden çakmıyorlar...tuhaf işler...belki babalardan izin almışlardır, biz gelene kadar kafana göre takıl demişlerdir

Yok piyasa büyükleri yapıyorsa, ptesi güçlü alım var demektir spotta...dikkat ediyorum, abd de satışlar derinleştiğinde bile pek tınlamadı, panik olmadı alanlar.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,585
    Dolar yukarı gitse Vob giderdi.Ama şimdi dolar yatay.Acaba ptesi haber mi gelecek?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8. imkb'de kaliteli, ucuz, potansiyeli olan şirket bulmak her zaman mümkündü. dün uzun bir aradan sonra bist'e baktım adam akıllı şirket yok. velhasıl öneriniz varsa alırım bi dal.

Sayfa 937/1002 İlkİlk ... 437837887927935936937938939947987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •