Sayfa 16/1002 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. Baskan yalan yok inanmadım, zaten inansam da batacakmisim, usd long endeks short pozu şundan 3 4 hafta önce açar miydin dersen, inan açmaz idim hala diyorum. Adamlar intihar da etmez artık dedim ama ettiler ne diyorsak tam tersi neyse ki kısmen zararsız atlatma imkanımız var bakalım eğer pazartesi poza girmez isek şeytan dürtüp

Girmeyeceğim ya.
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Memedabi 2 aydır dedim şey bazlı bi dip daha var deye, ama kimse dinlemedi ve hatta donunu kaybedersin falan filan dendi. Şuan gelinen nokta bu abi
    şuan en dipte zaten mal, bu saatten sonra ne satacan, kaldı elinde mal, haa paran kaldıysa alırsın bikac centlik mal daha.
    Ben şimdi donunu kaybedenlere acırmıyım, tabii ki acımam
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    İyi de secbul diyelim adam 5.000 TL maaş alıyor...normalde bu maaşla düşe kalka geçiniyor...enflasyon artınca aradaki açığı nasıl kapatacak? yani sen bu adama 1.000 TL lik yeni banknottan versen ne değişecek?

ben Venezuela'da insanlar aradaki farkı hangi parayla, gelirle kapatıyor onu merak ediyorum...adamın maaşı 1.000 bolivar olsun onunla ancak market masrafı ödeyecek hale düştü diyelim peki ev kirası, faturalar, ek masraflar v.s. için arada oluşan açığı nasıl kapatıyorlar? sokakta, parkta mı yatıyor bu insanlar?
    Türkoğlu eski sorularına kendimce cevap verdim. Oraya gidenlerin izlenimleri bu şekilde. Son sorularının cevabı. Insanlar köye dönüş ve bireysel yetebilme durumunda kalıyorlar. Şehirler boşalıyor. Diğer ülkelere kaçıyorlar vs.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3. memedabi senin yazılarını bir bütün olarak okuduktan sonra ..analadığım kadarıylan ..EKGYO-VAKBN-HALKB ile işimiz bitti-dolar bazlı dibin dibine getirdik ..sıra GARAN a geldi bi de yılan var tabee yani Garan long-dolar şort ..vobdan da zaten uzak duruyoruz (gerçi sanki vob şort yapmayın anladım ben..yoksa her türlü mu?)..doğru anlamış mıyım!?
    Hayat hoş gerisi boş

murat yetkin adamın gol diyor noktasına kadar geldiler demiş.

https://www.youtube.com/watch?v=DfvXEkdyhxM

Güzelim ülkeme kış öncesi tanga giydirdiler....

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    memedabi senin yazılarını bir bütün olarak okuduktan sonra ..analadığım kadarıylan ..EKGYO-VAKBN-HALKB ile işimiz bitti-dolar bazlı dibin dibine getirdik ..sıra GARAN a geldi bi de yılan var tabee yani Garan long-dolar şort ..vobdan da zaten uzak duruyoruz (gerçi sanki vob şort yapmayın anladım ben..yoksa her türlü mu?)..doğru anlamış mıyım!?
    Aynen kardisim. 19 yıldır bu ana hazırlanan bir hukumet var ve heralde bir planlari vardır.

Bence direk Avrupa Birliği merkez bankasına Euro kullanma verecek ahahhahaha neyy mahvoluriz VOB direk triple. Dayı bu işler böyle

Aklını başından alırlar hayatinida VOB asla yapma...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
    Tarım kredi kooperatifinden sık sık peynir alırım.
    En son ekim sonunda aldığımda kilosu 52 TL idi.
    Bu sabah gittim aynı peynir 95 TL yazıyor etikette.
    Acımasızca insafsızca bir zam olmuş bu.
    Bu peynire 45 günde nerdeyse % 100 e yakın zam yaptıracak nasıl bir maliyet artışı olmuş olabilir ki?
    Hayretler içerisindeyim.
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

8.  Alıntı Originally Posted by SonKurus Yazıyı Oku
    Aynen kardisim. 19 yıldır bu ana hazırlanan bir hukumet var ve heralde bir planlari vardır.

Bence direk Avrupa Birliği merkez bankasına Euro kullanma verecek ahahhahaha neyy mahvoluriz VOB direk triple. Dayı bu işler böyle

Aklını başından alırlar hayatinida VOB asla yapma...
    memetabi ..vob dirkt triple den kastın ne? yukarı mı aşaa mu ?
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 16/1002 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •