Sayfa 947/1002 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 7,569 - 7,576 arası.

Konu: Viop XXXVIII

- "Admine sikayet etmis"
    * "Kimseyi admine sikayet etmedim"
    - "Hakkini yemisim, ozur dilerim"

Bu olayda simdi hangi admin oldugunun ne sekilde bir onemi olabilir??? Isin gucun kafa karistirmak yahu.

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...07#post5740707

Bu pozisyon dün 233575 ten reverse LONG oldu .
    tam dip yani tebrikler
    durup duruken " borsada yalnız palavracılar dipten alıp tepeden satar" sözünü hatırladım

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    - "Admine sikayet etmis"
    * "Kimseyi admine sikayet etmedim"
    - "Hakkini yemisim, ozur dilerim"

Bu olayda simdi hangi admin oldugunun ne sekilde bir onemi olabilir??? Isin gucun kafa karistirmak yahu.
    Sen sorunun cevabını ver sonra gör önemini...

3.defa soruyorum:

Bu forumun 3 faal yöneticisi var ,Sayın Objektif .. guneysu ve MedwiG ..hangisi?
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by kenten Yazıyı Oku
    tam dip yani tebrikler
    durup duruken " borsada yalnız palavracılar dipten alıp tepeden satar" sözünü hatırladım

Gerçi o söz tam öyle değil de neyse ..teşekkürler

Sevgiler
    Hayat hoş gerisi boş

Madem bir onemi var senin icin, teker teker kendilerine sormayi deneyebilirsin.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Madem bir onemi var senin icin, teker teker kendilerine sormayi deneyebilirsin.
    Yalan, İddia'yı 3 farklı mekanda 3 farklı zaman diliminde atan sen ..teker teker soran ben mi olayım ?

Sen beni zan altına bıraktığını gibi hiçbir suçu olmayan bu 3 değerli kişiyi de zan altına bıraktın ..hiçbir admin gelip durup duruken sana benim adıma bir şey demez ..bu yalandan iddian hiç şık olmadı ama ..

Şimdi gel benden özür dilediğin gibi bu 3 değerli kişiden de herkesin gözü önünde özür dile.
    Hayat hoş gerisi boş

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Admin kendiliginden gelmis de olabilir. Onlar da sasirmis olabilir. Burda hep tek bir kisi kendi kendine konsuyordu, simdi baska birisi geldi o da kendi kendine konusuyor, topik 30 sayfa gitti, timarhane mi burasi acaba? Muahhaha.
    Yazilani okumuyorsun hicbir zaman, kendi kafana gore birseyler uretiyorsun.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yazilani okumuyorsun hicbir zaman, kendi kafana gore birseyler uretiyorsun.
    Umuma açık yerde ısrarla admin diyorsun ..ee ver o zaman adını diyorum ..o zaman o gelip özür dileyecek ..admin oldu diye haşa feriştah değil ya o da yanlış yapabilir ..sen adını ver bu kendiliğinden gelip hiçbir şikayetim hiçbir talebim olmadığı halde seni benim adıma uyaran admini.
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 947/1002 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •