Anket Sonuçlarını Gör: Hukumet Degisimi Halk Bank Hissesini Nasil etkiler?

Oylayan
13. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Olumlu (Ucurur)

7 53.85%
  • Olumsuz

1 7.69%
  • Notr

2 15.38%
  • Mahkemeye Bagli

3 23.08%
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 22 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Hukumet Degisimi Halk Bank Hissesini Nasil etkiler?

Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku
    Anasol -d hükumeti zamanında da , Demirel ecevit 2001 döneminde de kamu bankaları büyük ölçüde görev zararı yazdı ve hazineden finanse edildi. Sayistay denetimine tabi değil kıt ler. BDDK sonradan kuruldu. Halkbank hep kobi ve esnafi finanse etti. Misyon olarak kar etmesi zor. Diğer bankalar gibi kar etmesi çok kolay. Ambargo ve baskı kalkınca kendiliğinden umarım düzelir. Bir ülke başka bir ülkeyi yargılayamaz. Öyle olursa gidin Samsung ve Apple i yargılayın, veri topluyorlar.

SM-P610 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Misyon olarak kar etmesi zor degil. 1.2 milyar dolar kar acikliyordu. Gidip oku bakalim hangi vaatlerle halka arz edilmis. Bana almadan once de kimse bu banka kar etme amaci gutmeyecek demedi. Daha sonra icat ettiler onlari.

Evet kim gelirse onun ciftligi olacak, ama gelen en azindan banka ve borsa dusmani olmayacak. Yarayacak yani bankalara.

Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku
    Hükumet değişimi halbankin durumunu değiştirmez.
     Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Nasrettin Hoca'nin yola diken diktim oradan gecen koyunların yünleri dikenlere takılıp birikecek son ra toplayıp ip yapıp satacam borcumu ödeyecem hikayesine dönmüş...
    Oy da kullansaniz ya. Sonucta anketin amaci cogunlugun ne dusundugunu anlamak, benim ne dusundugumu insanlara empoze etmek degil. 1 oy sahibiyimn, cogunlugu etkileyecek gucum yok. Kaldi ki Mahkeme kismini secmisim kendim. Ben bu musibetin gitmesini banka icin istemiyorum, mahkemeden dolayi da etkilemeyecegini dusunuyorum. Ama hisseme de yararsa guzel olur.
    Son düzenleme : 666; 20-12-2021 saat: 12:07.

Cepten oy verilemedigi icin ben ekliyorum. Hangi sikki secerseniz belirtin. Sebebi de olursa guzel olur.
    -----------

Hukumet Degisimi Halk Bank Hissesini Nasil etkiler?

Olumlu (Ucurur)
    Econfin, mavipenguen, uygur01, NSHDYN

Olumsuz

Notr
    caner50, ikare

Mahkemeye Bagli
    666, kubilayhan23

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,144
    Bence etkili olur ama şunu da göz ardı etmeyelim, eğer şu an batmiyorsa hükümet in hazine üzerinden zararlarını karşıladığı için batmiyordur, eğer iktidar elden gideceğine inanırsa , gelecek hükümetin kucağına batık bankalar ve büyük hasarlar yükleyebilir örnek istb. Ve ank vb
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

Alıntı Originally Posted by ROULETTE Yazıyı Oku
    Bence etkili olur ama şunu da göz ardı etmeyelim, eğer şu an batmiyorsa hükümet in hazine üzerinden zararlarını karşıladığı için batmiyordur, eğer iktidar elden gideceğine inanırsa , gelecek hükümetin kucağına batık bankalar ve büyük hasarlar yükleyebilir örnek istb. Ve ank vb
    Dogruyu soylemek gerekirse ben de bu konuda cekiniyorum ROULETTE.

Cepten oy verilemedigi icin ben ekliyorum. Hangi sikki secerseniz belirtin. Sebebi de olursa guzel olur.
    -----------

Olumlu (Ucurur)
    Econfin, mavipenguen, uygur01, NSHDYN

Olumsuz
    ROULETTE

Notr
    caner50, ikare

Mahkemeye Bagli
    666, kubilayhan23, mrtk

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sn.666 olumlu etkiler.sebebi şuanki durumun 2001 döneminden bir farkı kalmadı,kamu bankaları arpalık gibi kullanıyor,bankanın yönetimine bir biz giremedik..

Tesekkurler fikrin icin Tarafsiz ortak.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •