Sayfa 19/19 İlkİlk ... 9171819
Arama sonucu : 148 madde; 145 - 148 arası.

Konu: Profosyonel futbol kapatılsın

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Cengiz ünder e 15 milyon euro veren aklın ben taaa.
    Göreceksiniz 3-5 haftaya tribünlerle kavga edecektir. Cengiz çok bencil, kendini beğenmiş ve mental olarak problemli biri.
    Yaşayıp göreceğiz bunu
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Başkan Ali Koç u hep destekledim, halada destekliyorum, ancak stad isminden Şükrü Saraçoğlunun çıkarılması konusu tam bir rezalet, yarın hem cimere hem spor bakanlığına dilekçe yazacağım. Kabul edilmemesi konudunda. 3-5 vatansız istedi diye Şükrü Saraçoğlu ismi silinemez. Bu konu asla masum değildir. Ali Koç ta masum değil bu konuda maalesef
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Sözümona çok Fenerbahçeli bağzı! taraftarlar sğper kupaya as kadro ile çıkılsın mertçe oynansın flfn filan diyor 4 gündür, Bakın 10 gündür tüm medya tüm feno/fino hesaplar Fenerbahçe üzerinden yiyemedikleri kadar ekmek yiyorlar. İşte burda bile FB büyüklüğünü göremeyen ne yazıkki taraftarımız var. Nerdeyse 5-6 senedir yazıyorum, hem bizi dövüyorlar hem üzerimizden en fazla ekmeği yiyorlar.
    As kadro ile çıktık, dakika 5 bir faul ilk sarı, dk 8 aynı adama bir faul bir sarı daha kaldın mı 10 kişi, dakika 25 te birde direk kırmız çıktı kaldın mı 9 kişi. o saatten sonra takımı çeksende fayda etmez. Hakeme rağmen maç alamazsın, tff ye rağmen şampi olamazsın. Bunju 10 yıldır öğrenemediyseniz, bu takımı tutmayı bırakın gidin gs fln tutun, yada şeyinizin başını tutun illa bişey tutmak istiyorsanız.
    Yönetim u-19 kararı ile en doğru olanı yapmıştır, nasılki bir stad dolusu kadın seyirci dünyada ses getirmişse yarın akşam bu maçta dünyada ses getirecek. Ama it köpek yine sırtımızdan bi dünya ekemek yiyecek.
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Israrla Tepkinin maç erterlenmediği için olduğu vurgulanıyor, yok öyle bişey, tepkinin özü Kurşunlanan otobüsün failinin hala bulunmamamsı. Soruyorum bugüne kadar hangi takımın otobüsü içi futbolcu doluyken kurşunlandı, peki trabzonda hangi takıma FB ye yaşatılanlar yaşatıldı. Nedir bu FB ye negatif ayrımcılık? Yani yani yani. Alın kupayı AA sokun şimdi.
    Another day in paradise

Sayfa 19/19 İlkİlk ... 9171819

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •