Sayfa 52/117 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 929 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Hep Birlikte

Alıntı Originally Posted by tıbbıyeli Yazıyı Oku
    Merhaba, viop ile ilgili biraz araştırma yaptım öğrenme amaçlı. Aklıma takılan bir nokta var bunu sormak istiyorum.(viop konusunda bir çok başlık vardı, hangisine yazacağımı bilemedim buraya yazdım. Umarım doğru yerdir, rahatsızlık verdiğim için herkesten şimdiden özür dilerim) Pay vadelide işlem yaptığımızı düşünelim. Örnek olarak eregl nisan vadeli long poz açtık. Şirket nisan ayı içerisinde veya öncesinde bedelli/bedelsiz sermaye artırımı kararı alırsa viop bundan nasıl etkilenir? Herkese teşekkür ederim, bol kazançlar.
    Bildiğim kadarıyla VİOP temettü ya da bedelli-bedelsize bakmıyor. Hisse yükselirse yükseliyor, düşerse düşüyor.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Biz aldık daha da düştü abi, neyse sıkıntı yok, adı üstünde sepet yapıyoruz.
    İkinci hisseyi 238.30 dan Ford alayım diye niyetlendiydim tabana yapışınca elim gitmedi. Yarın bakıcaz duruma göre, alırsam sepetimi paylaşacam
    Bundan sonra beklemeyeceğim abi. Günlük alışveriş yeni tarzım, senin eski tarzın yani. Beklesem de kazanamıyorum, beklemesem de gerçi. Hisselerde ben kendim vefa göremedim, vardır belki de.

Yalnız BİST 100'ün 1370-2400 hareketinde 3 bin liramın 36 bin lira olduğunu gözlerimle gördüm. Piyasa yapıcılar bana fırsat vermişti aslında piyasadan nasiplenmem için. Satmayayım, dedim, ayıp olur, dedim, adamlar bana bu kadar kazandırmış!

4. Ne yaparsan yap nasipte yoksa borsadan para kazanman imkansız abi
    İster alsat yap istersen bekle, istersen en iyi şirketin hissesini al, sen alırsan hiçbir hisse gitmez.
    Nasipte varsa da, aldığın en dandik hisse bile gider.
    Ben yoruldum artık, hergün ekrana bakmaktan, hergün viobda şort açmak için bu akşam acaba akşam pazarı ucuzluğu yaparlar mı diye hesap yapmaktan bıktım.
    O yüzden sepet yapıp emekliye ayrılacam.

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by TEK Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarıyla VİOP temettü ya da bedelli-bedelsize bakmıyor. Hisse yükselirse yükseliyor, düşerse düşüyor.
    Teşekkürler

6. Sen yine doğru diyorsun tek abi, bizim bistte uzunvadeci düşünen kazanamıyor. en iyisi yine alsat işi

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sen yine doğru diyorsun tek abi, bizim bistte uzunvadeci düşünen kazanamıyor. en iyisi yine alsat işi
    Abi sekiz iş günü tutacağım longu.

Alıntı Originally Posted by TEK Yazıyı Oku
    Birincil benzerliğimize yakın çekimden bakalım, bugün olası 04.08.2021 barını yapıyoruz. Buna göre BİST 100'de yarın güçlü bir yeşil bar görebiliriz: https://invst.ly/xgeao
    Bu olası ve olasıca benzerliğe göre.

Sayfa 52/117 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •