Sayfa 2/1002 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Bu arada eıb 1 gün gecikmeli geliyordu.
    Eğer o sistemleri değişmediyse eıb'de gördüğümüz getiri perşembeyle ilgili olabilir.
    Cuma etkisini yarın görürüz o zaman.

2. rpd ile ija helal olsun size. bunların yönetimlerine teşekkürler. hele ija rüştünü kanıtladı.

3. Cuma gunu, opb, krf, opl, ipb fonlarina bir sey olmaz demistim.Gayet guzel atlattilar sureci tebrik ediyorum.
    Tufan bey'nin bu kadar hisse oraniyla arti yapmasi helal olsun cidden.
    Saygilar.

4. Dünyada bisrt dışında yeşil olan borsa yok.
    Tüm avrupa da düşüşte
    Kur izin verse noel tatili öncesi ve omicron falan derken güzel alım fırsatları doğacak ama kur stres yaratıyor.

5. Ya bu Tefas ne saçma sapan bir şey. Yapacaksanız bir şeyi doğru yapın, ya da yapmayın. Bir sorun oluştu, bir sorun oluştu... e anladık 24 saatin 12 saati sorun oluşuyor zaten.

6. Gecenin köründe RTE'nin sözlerini dikkate alıp bankalardan yüksek fiyata döviz alanlar yine de kardalar galiba

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    MJB yüzde on getirmiş.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    küsüratını yazmadım .
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 2/1002 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •