Sayfa 291/1002 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Daha iki gun olmus, yarin bakalim nolcak.......
    portfoy duzenlemesi yapiliyor olmali...

not : on yedi kisi den 13bin liralik fon olusumu henuz..

Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    İSTANBUL PORTFÖY KATILIM HİSSE SENEDİ FONU (IVF) bir gecede %20 değer kaybetmiş gözüküyor. Bu nasıl olabilir?

İstanbul Portföydekiler ne yapıyor Allah aşkına? Sağlam, aklıbaşında dedik, çoğu fonunda uç hareketler, abes iniş çıkışlar.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    ukrayna olayi ve durumlari dusundum, dun elimdeki fonlarin yuzde 30una satis verdim, geldikce borclanma araclarina gecicem artik, yuksek risk ten gina geldi...

son 3 gun pozitif ama sonraki 3gun negatif, elde var dortgunluk para piyasa fon getirisi, yani onun bile iki gunu buhar olmus, artik yeter biraz sabit getiri az ama oz olsun......
    En iyisi öyle herhalde, uzun vade dedik, düştükçe alalım dedik ama nereye kadar böyle gidecek, ben de bir miktar al sat yapacağım, kalan riskli olanları da azaltıp piyasalardaki bu belirsizlik bitmeye başlarsa tekrar arttıracağım.

3. Ziraat bankasının başak para piyasası fonu var 7 gündür 20 üzeri getirisi var ..acaba devam eder mi

4.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    BİRAZ ERKEN DAVRANMIŞ OLABİLİRİM...

sepetimin TL bazlı kısmına dün TKF,NNF,TCD,GOH aldım...bugünde ADP,OPH alacağım...

başka önereceğiniz,şuna da bak dediğiniz, aktif yönetildiğini düşündüğünüz HİSSE YOĞUN FON varmı?

Ocak 1 den bugüne kadar en iyi getiriler sırasıyla alttaki gibi.

NNF
    GOH
    HMS
    AHI
    TI2
    OPH
    FYD
    HVS
    MAC
    ICF

5.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    ukrayna olayi ve durumlari dusundum, dun elimdeki fonlarin yuzde 30una satis verdim, geldikce borclanma araclarina gecicem artik, yuksek risk ten gina geldi...

son 3 gun pozitif ama sonraki 3gun negatif, elde var dortgunluk para piyasa fon getirisi, yani onun bile iki gunu buhar olmus, artik yeter biraz sabit getiri az ama oz olsun......
    sn servetbey hangi fonları düşünüyorsunuz,

YOT iyi yönetiliyor gibi.

İlginç bir şekilde TIV e 345Milyon para girişi olmuş bu sene.

6.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Gunluk 0.53+ yapmayan para piyasa fon da ne isiniz var
    Pazartesi günü verilerine göre 958M para girişi olmuş fonlara.
    Bunların 724M u PPF lere gitmiş.

Stajyer foncu olarak anlamlandıramadım...

7. Tefas'a göre dün % - 20 yapan IVF, bugün % + 1,41 yapmış. 10 milyon TL para girişi olmuş, bundan sonra, dünkü gibi anormal hareketler olmaz diye düşünüyorum.

Dostum gunaydin..

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ziraat bankasının başak para piyasası fonu var 7 gündür 20 üzeri getirisi var ..acaba devam eder mi
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 291/1002 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •