Sayfa 394/1002 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Tek tek yazmak zor

Ama,
    Adında yabancı ve döviz olmayan fonlardan,
    borçlanma araçları, kıymetli maden, fon sepeti, katılım ve ppf'ler.
    Hisse yoğunlar zaten her zaman sıfır.

Kısaca,
    değişken, karma, eurobond, dış borçlanma, yabancı, serbest fonlar ile unvanında "döviz" ifadesi geçen yatırım fonları hariç diğerleri.
    teşekkürler sn. myfinans
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

2. Bilen cevaplarsa sevinirim.

Normalde gerçek kişinin(benim) fon işleminden (IPV) elde ettiği karın %10 stopajı var.Aynı işlemi bir fon sepeti fonu(GMD) yaptığında stopa var ı, ben yok biliyorum ama emin olamadım.

3. Investing may be getting too complex for retail investors - and even professional brokers

https://twitter.com/CNBC/status/1509...4aj9ssR1PydmAA

4. Merhaba, fonlar stopajdan muaf.

Alıntı Originally Posted by byroltr Yazıyı Oku
    Bilen cevaplarsa sevinirim.

Normalde gerçek kişinin(benim) fon işleminden (IPV) elde ettiği karın %10 stopajı var.Aynı işlemi bir fon sepeti fonu(GMD) yaptığında stopa var ı, ben yok biliyorum ama emin olamadım.

Bazi zamanlar olmuyo, eger imkaniniz varsa ilgili portfoy de hesabiniz varsa onun ekranindan fiyat bilgisi gorebiliyorsunuz.
    Ornegin, ziraat banka hesabiniz varsa ziraat in bazi fon larini aksam saatlerinde gorebilirsiniz...
    akbank hesap varsa, ak portfoy fon fiyatlari gorulebilir gibi...

Alıntı Originally Posted by montoya61 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar ,Mkk da cuma getirilerini (pazartesi açıklanacak) görebilen var mı? Daha önceki aylarda gece görülüyordu.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

IPV İŞ PORTFÖY EUROBOND BORÇLANMA ARAÇLARI (DÖVİZ) FONU (tanimda doviz geciyor, stopaj mevcut)
    GMD GLOBAL MD PORTFÖY BİRİNCİ FON SEPETİ FONU (iceriginde IPV olabilir ama tanimda doviz kelimesi yok, stopaj sifir)

Alıntı Originally Posted by byroltr Yazıyı Oku
    Bilen cevaplarsa sevinirim.

yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

7.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Bazi zamanlar olmuyo, eger imkaniniz varsa ilgili portfoy de hesabiniz varsa onun ekranindan fiyat bilgisi gorebiliyorsunuz.
    Ornegin, ziraat banka hesabiniz varsa ziraat in bazi fon larini aksam saatlerinde gorebilirsiniz...
    akbank hesap varsa, ak portfoy fon fiyatlari gorulebilir gibi...
    Maalesef iki bankada değil. Pazartesiyi bekleriz sıkıntı yok ancak, mkk da acaba bilmediğim bir yenilik mi var diye sormuştum.

8. Qnb de dolar bazlı kapalı uçlu fon var 4 Nisan'da başlıyor minimum giriş 30.000 dolar ..2 yıllık ...yıllık 5.5-6 mevduat karşılığı getiri var. Dolar olarak çıkıyorsunuz ..ilgilenen olabilir.

Sayfa 394/1002 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •