Sayfa 494/1002 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Ben BIST'in Türk Varlık Fonundan fonlandığını düşünmeye başladım artık :D

2. eurobond ve altın fonlarında ortalama eksi % 3 yazmış .

Netice de eurobondda 2 haftalık , altın fonunda ise 3 haftalık getiriyi sıfırlamış
    Son düzenleme : Germiyan; 28-06-2022 saat: 07:52.

3. Resmi Gazete’deki kararla #stopaj istisnası aynı kapsamla 31/12/2022 tarihine uzatıldı. İstisna kapsamında olan fonlar,

•Para piyasası
    •Borçlanma Araçları (Döviz hariç)
    •Kıymetli Madenler
    •Katılım (Döviz hariç)
    •Fon Sepeti (Yabancı hariç)

4. Cüneyt Arkın da bu dünyadan ayrılmış , fazla da paraya pula kafayı takmamak gerekiyor

5. Bütün yabancı fonlar 3'er 5'en eksi yazarken istanbul Blockchain Karma Fon nasılsa artı yazmış.

6.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Cüneyt Arkın da bu dünyadan ayrılmış , fazla da paraya pula kafayı takmamak gerekiyor
    yürek mi dayanır böyle bir dünyada yaşamaya. gençsen dayanır tabi ama 85 isen çok güzel sebeplerin olmalı devam etmek için diye düşünüyorum. allah rahmet eylesin sabahtan beridir çok üzgünüm. geriye kaldı şener şen. bir devir kapanıyor ve en kötüsü yerine açılan birşey yok..

7. Her türlü fonda olanlara yarın yine güzel sopa var , bu gidişle millet borsayı ,doları , altını, fon işini falan bırakır

gider AKP nin istediği hesaba parasını yatırır , istenen de o zaten

8.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Her türlü fonda olanlara yarın yine güzel sopa var , bu gidişle millet borsayı ,doları , altını, fon işini falan bırakır

gider AKP nin istediği hesaba parasını yatırır , istenen de o zaten
    Nereye el atsak oradan vuruyorlar, yabancı borsalar, dolar, altın, gümüş, bist fonları artık bıktırdı gerçekten, her çıkışta elimdekileri yavaş yavaş satmaya ve çeşidi azaltmaya başladım, işin kötüsü satınca geçecek yer yok, sattıklarımı nkolay ve ppf 'ye aktarıp zararda olan fon ve hisselerime düşüşlerde alım yapayım diyorum. Bir miktar da kkm mi yapmalı nedir bilemiyorum kafa gitti artık.

Sayfa 494/1002 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •