Sayfa 495/1002 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. gayrımenkul ve kısmen araç (sıfır alıp hemen satım yapılıyor) dışında kazanç sağlayan yok.
    Bir de önceden haber alıp yüksekten satıp düşükten toplayanlar

2. Ben şu değişken fonları anlamıyorum
    Cuma akşamı dolar düşmüş borsa belli ki düşecek sabahtan niye dolar ve borsa shortlamazsın ?
    Resmen uyuyorlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Nereye el atsak oradan vuruyorlar, yabancı borsalar, dolar, altın, gümüş, bist fonları artık bıktırdı gerçekten, her çıkışta elimdekileri yavaş yavaş satmaya ve çeşidi azaltmaya başladım, işin kötüsü satınca geçecek yer yok, sattıklarımı nkolay ve ppf 'ye aktarıp zararda olan fon ve hisselerime düşüşlerde alım yapayım diyorum. Bir miktar da kkm mi yapmalı nedir bilemiyorum kafa gitti artık.
    Çok haklısınız . Ancak , tüm bu piyasa bozucu hareketler bilerek yapılıyor. İnsanlara bıkkınlık, bezginlik pompalanarak ellerindeki paranın her değişiminde azalması sağlanıyor. Bazı fonlar gerçekten sağlam. Düşüşlerde Hareket etmediğiniz sürece her türlü bono ve mevduattan fazla kazandırır. Ama düşerken , daha da düşmeden çıkayım diyenler zarar yazar. Fon grafiklerinde belli dönemlerde ne kadar düştüğünü, sonra nasıl hareket ettiğini anlamaya yardımcı olacak ip uçları bulunuyor.

4. Şu borsa düşünce Twitter camiasının "soyuyorlar batırıyorlar mahvettiler bizi" demesini anlayamıyorum. Yükselirken herkes mutlu, Bist eni iyi, düşünce soyguncu hırsız dolu bir ortam. Resmen herkes paranoya olmuş, herkes sürekli kazanmak istiyor.
    Son düzenleme : ActuallyMelik; 29-06-2022 saat: 18:46.

5.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Şu borsa düşünce Twitter camiasının "soyuyorlar batırıyorlar mahvettiler bizi" demesini anlayamıyorum. Yükselirken herkes mutlu, Bist eni iyi, düşünce soyguncu hırsız dolu bir ortam. Resmen herkes paranoya olmuş.
    borsa da işlem yapıyor musunuz?

6.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Şu borsa düşünce Twitter camiasının "soyuyorlar batırıyorlar mahvettiler bizi" demesini anlayamıyorum. Yükselirken herkes mutlu, Bist eni iyi, düşünce soyguncu hırsız dolu bir ortam. Resmen herkes paranoya olmuş.
    Kısa vadecilerin piyasada tatmin olması imkansız

7.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    borsa da işlem yapıyor musunuz?
    Evet özellikle temettü emekliliğine takmış durumdayım Ama Darülaceze'ye mi düşeceğiz, yoksa han hamam sahibi mi olacağız zaman gösterecek

8.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Kısa vadecilerin piyasada tatmin olması imkansız
    Göz altı pazarındaki hisseyi doldurmuş portföyüne, hala soyguncu var niye müdahale etmiyorsunuz diye şikayet ediyor

Sayfa 495/1002 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •