Sayfa 522/1002 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Araci kurumunuzun belirli bir komisyon karsiligi ( 2 gunluk faiz ) T+0 uygulamasi var ise o parayi istediginiz gibi kullanabilirsiniz.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu faiz dediğiniz örneğin 100 liraya 2 günlüğüne ne kadar faiz alıyor , böyle bir aracı kurum var mı

2.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    bu faiz dediğiniz örneğin 100 liraya 2 günlüğüne ne kadar faiz alıyor , böyle bir aracı kurum var mı
    Halk yatirimin websitesinde T+0 reklamlarini gormustum info yatirimin da var https://infoyatirim.com/t0-acil-nakit/

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Japon emeklilik fonu 28 milyar dolar kaybetti.!!!

Ekonomi
    Güncelleme
    Ağustos 6, 2022

https://www.google.com/amp/s/10haber...ti-111782/amp/

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Memlekette Sazan çok.!!!
    Ciğeri kediye teslim eden.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. Gecen hafta sirket ceo su ile sohbet ederken %11 faizli eurobond dan bahsetti. 18 ay kalma sarti ile gelir vergisinden muaf sin dedi. Imkansiz dedim ama eurobond u ogrenemedim.
    Mumkun mu böyle bir şey?

6.  Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Gecen hafta sirket ceo su ile sohbet ederken %11 faizli eurobond dan bahsetti. 18 ay kalma sarti ile gelir vergisinden muaf sin dedi. Imkansiz dedim ama eurobond u ogrenemedim.
    Mumkun mu böyle bir şey?
    Geçen hafta CDS 900 e dayanmıştı , şu an 680 lerde sanırım , bankanın sitesinden bakabilirsin faizlerine

7. Ata Portföy'ü aradım ve "15/08/2022 itibarı ile halen neden Portföy Dağılım Raporlarınızı yayınlamadınız?" diye sordum. Unutmuşlar !! 2 saat içinde yayınlanır dediler. Allah'tan fonları iyi getiriyor, kızamıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Nida Yazıyı Oku
    Ata Portföy'ü aradım ve "15/08/2022 itibarı ile halen neden Portföy Dağılım Raporlarınızı yayınlamadınız?" diye sordum. Unutmuşlar !! 2 saat içinde yayınlanır dediler. Allah'tan fonları iyi getiriyor, kızamıyorum.
    Saat 11 itibariyle atmışlar kapa. Unuttuk diyerek şaka yapmadılarsa vah ki ne vah, kimlere para emanet ediyoruz. Zaten ay içerisinde yapacağın bildirim bir elin parmaklarını geçmez, nasıl bir sorumsuzluk bu.

Sayfa 522/1002 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •