Sayfa 541/1002 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

hiç bir şeye bulasılacak gibi degil ,abd borsalarında ve emtia da ki kayıp fed faiz kararına kadar dusmeye devam ederse yandık.

2. Arsa yatirim fonlari cikacak olmasi cok guzel bir gelisme. Getirileri nasil olacak kim bilir , tefasta islem gorecek mi acaba bekleyip gorecegiz.

Piyasalarda resesyon fiyatlamasi var gibi gozukuyor. Baltik kuru yuk endeksi , Nickel , petrol , tum endustriyel metaller saglam dusuyorlar. Ne yapabiliriz , kkm yapanlarinda kafasi rahatti onlarinda huzuru yok artik yesile surekli baski sebebiyle.

Romanya 300 milyon dolarlik iha alacakmis Bayraktar dan.

Rusya 70 milyar dolar degerinde dost ulke parasi almayi degerlendiriyormus. Loto bize vurur mu acaba.

Ekleme: Haberin icerigini buldum. TL de devaluasyon riski var diyorlar pek umitlenmemek gerekli

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-667732

3.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Yerli yabancı hisse fonları , altın,gümüş ,petrol coin ne varsa herkes zararda , ne olaçak bu dünyanın hali
    Bu arada 2 gündür BİST100 dışı yan tahtalar yine ön plana geçti dolayısıyla GOH liderliği almış ama bulaşmam bu aralar hisse senedi fonlarına
    goh'un uçtuğu ortamda zjl'nin hay aksi ne yazık ki eksi çekmesine ne demeli? bi ara goh ta bocalamıştı ama çok şiddetli para girişi olmuştu. aynı giriş zjl'de olsa nasıl olurdu bilemiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    goh'un uçtuğu ortamda zjl'nin hay aksi ne yazık ki eksi çekmesine ne demeli? bi ara goh ta bocalamıştı ama çok şiddetli para girişi olmuştu. aynı giriş zjl'de olsa nasıl olurdu bilemiyorum
    GOH portföyünü bilmiyorum ama , ZJL bu şekil kapatsa bu gün getirisi % 0.10 ya da 0 , kızarmış hisse daha fazla ama bazı yeşillenmiş hisseler ağırlıkları fazla olduğundan biraz + yapabilir bu şekil kapanırsa seans
    bu fona girdiğimde 444 kişi vardı ve 13 milyon lira civarı , kişi sayısı ikiye katlanmış, fondaki para üçe katlamaya az kalmış
    doygunluğa ulaştı diye düşünmezlerse belki bir hareket yapabilir
    Ben almam ama üstat , zaten gümüş altından tokatlıyorlar ,bir de buna bulaşmaya gerek yok

5. Şu sıralar hisse yoğun fonlardan biraz satıp emtia, altın, gümüş, yabancı fonları arttırmanın zamanı mı acaba, bir taraftan geliyor bir taraftan gidiyor yine yerimizde sayıyoruz. Bir de borsalar düşmeye başlarsa iki taraftan da darbe yemek var, diğer taraftan tam tersi şekilde bir süre daha da gidebilir, artık piyasaları kestirmek iyice zorlaştı.

6. Nasdaq böyle kapatırsa bazı yabancı fonlarda tarihi düşüşler olur
    örneğin IJC gibi , Ki bu fonun düşüşleri bir kaç güne yayma gibi marifetli işleri de vardır
    bir tane yeşil yok (yerli hariç) ve hisselerde çok baba düşüşler var

7.  Alıntı Originally Posted by delpiero7474 Yazıyı Oku
    Bu fon ne zaman işleme başlıyor

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NEF işlemde,Tekçe daha yeni izin aldı, en iyi bilgiyi neo portföyün kendisinden alabilirsiniz.

8. Ünlü yatırımcı ve Boston merkezli varlık yönetim firması GMO'nun Kurucu Ortağı Jeremy Grantham ABD hisse senetleri piyasalarında "süper balon'un" henüz patlamadığını belirtti.
    https://www.bloomberght.com/abd-hiss...lamadi-2313820

Hala mı patlamadı, bir de patlasaydı ne olacaktı kimbilir?

Sayfa 541/1002 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •