Sayfa 641/1002 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    20 adet büyük fonların ortak hisselerini AYLIK https://wordcounter.net/ den bakarak,
    analizlerini yapıyor. 45 günlük alış ve satış yapıyorum.
    sanırım adresi yanlış yazdınız. doğrusu nedir

2.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    sanırım adresi yanlış yazdınız. doğrusu nedir
    https://wordcounter.net/
    bu siteye 20 fondaki hisseleri yazıyorum
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar

3. Merhaba, herkese kazançlı bir hafta dilerim. İyi gelir Aralık ayı fon videosunda Osmanlı portföy yöneticisi OJT fonu için (QNB Finans Teknoloji) %20 yerli hisse taşıdığı için stopaj yok dedi. Ben tamamı yerli değilse stopaj var diye biliyorum. Bilgi olarak sormak istedim katkı yapmak isteyenlere şimdiden teşekkürler.

Youtube de Cihat amca takdigi o filtreliyo bir de renk veriyor filan sorsaniz keyfim ole istiyo filan diyo ama gecenlerde bol bol altin aldim filan diyordu altin da dusuyo idi simdi de cikiyo tabe gene dogru bildi amca ama enteresan bisi var dusse de ciksa da ben toplarim diyo da bu amca surekli gelir gelip yatirim yapiyo ise ne zaman harcama yapiyo yada harcama dan bikmis mi biz surekli market fiyatlarini arastirirken bu amca hic onlara takmiyo gibi surekli fon konusuyor arada marketleride anlatabilir oysa

Surekli ev alicam kredi karti faizi dustu yapistircam simdi 1.70den diyip duruyo enteresan...

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    ben de aynı stratejideyim: ) excel veri filtreleme ve büyükten küçüğe sıralama özellikleri çok güzel iş görüyor. ya bence excel - word bilmek ingilizce bilmekten sonra ikinci sırada gelen en önemli yetenek. öğrenin, öğretin..hayatı kolaylaştırmada harikadır.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

5.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Youtube de Cihat amca takdigi o filtreliyo bir de renk veriyor filan sorsaniz keyfim ole istiyo filan diyo ama gecenlerde bol bol altin aldim filan diyordu altin da dusuyo idi simdi de cikiyo tabe gene dogru bildi amca ama enteresan bisi var dusse de ciksa da ben toplarim diyo da bu amca surekli gelir gelip yatirim yapiyo ise ne zaman harcama yapiyo yada harcama dan bikmis mi biz surekli market fiyatlarini arastirirken bu amca hic onlara takmiyo gibi surekli fon konusuyor arada marketleride anlatabilir oysa

Surekli ev alicam kredi karti faizi dustu yapistircam simdi 1.70den diyip duruyo enteresan...
    Cihat amcanın tuzu kuru. Çok yüksek seviyede sabit geliri var belli ki. Önüne çıkan fırsatları iyi değerlendirmiş zamanında. Gayrimenkul zengini.

6.  Alıntı Originally Posted by Makyevelli Yazıyı Oku
    Merhaba, herkese kazançlı bir hafta dilerim. İyi gelir Aralık ayı fon videosunda Osmanlı portföy yöneticisi OJT fonu için (QNB Finans Teknoloji) %20 yerli hisse taşıdığı için stopaj yok dedi. Ben tamamı yerli değilse stopaj var diye biliyorum. Bilgi olarak sormak istedim katkı yapmak isteyenlere şimdiden teşekkürler.
    İçeriği önemli değil. Fonun adında yabancı, döviz, değişken, karma ifadesi olmadığı için stopaj kesintisi yok bu fonda.

7.  Alıntı Originally Posted by Makyevelli Yazıyı Oku
    Merhaba, herkese kazançlı bir hafta dilerim. İyi gelir Aralık ayı fon videosunda Osmanlı portföy yöneticisi OJT fonu için (QNB Finans Teknoloji) %20 yerli hisse taşıdığı için stopaj yok dedi. Ben tamamı yerli değilse stopaj var diye biliyorum. Bilgi olarak sormak istedim katkı yapmak isteyenlere şimdiden teşekkürler.
    Fon sepeti fonlarında stopaj için içeriğe bakılmıyor, adında yabancı/doviz ibaresi geçmiyorsa stopajsız oluyor diye hatırlıyorum

Stopajsız olduğuna dair bilgi: https://www.qnbfp.com/stopaj-istisnasi-uygulanan-fonlar

https://iyigelir.net/hangi-yatirim-f...snasina-sahip/

EKF PDD RPD kontrol edebilir misin

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Eski bir borsa yatırımcısı olmama rağmen fonlar konusunda kısıtlı bir bilgiye sahibim. Mevduatın bir tık üzerinde ama riski düşük bir fon önerebilecek arkadaş var mı? Birde bir yatırımcı arkadaşım İstatiksel Arbitraj fonunu önerdi bana bu fon konusunda bilgisi olan var mı..İyi akşamlar herkese..
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 641/1002 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •