Sayfa 645/1002 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Portfoy dagilim raporu
    Portföy dağılım raporunda fonun içeriğinin ne kadarının mevduata bağlandığını görürsünüz. Mevduat bağlanma faiz oranı görünmez.

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Halil Rencber nasil
    adam excel i bile lisansli degil di ya o sekilde youtube de video yapti bu eleman haha
    halil reçber teknik takılır ve 5-10 sene önce revaçtaydı , ama bitti ,insanlar artık bunlara prim vermiyor
    ve gerçekten bu duruma seviniyorum

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Portföy dağılım raporunda fonun içeriğinin ne kadarının mevduata bağlandığını görürsünüz. Mevduat bağlanma faiz oranı görünmez.
    Gösterir göstermek zorunda. Fonun biride Denizbanka %11,50 bağlamış mesela miktar küçük ama mide bulandırıcı.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

4.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Gösterir göstermek zorunda.
    Tekrar kontrol edeyim.

5. kriptocular ZFB ye son zamanlarda üşüştüler ,portföyü incelemeden tabi , ama yarın en az eksi 3 en fazla eksi 3.70 buna da sevinmedim desem yalan olur

6. Bence yarın TGE alınır ,kumarı deneyelim bakalım (KUMARKELİMESİ TARTIŞMAYA AÇIK)

kendime tavsiyemdir

7.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Halil Rencber nasil
    adam excel i bile lisansli degil di ya o sekilde youtube de video yapti bu eleman haha
    ya o kadar uzatıyor ki gereksiz vallahi ne anlattığını bile anlamıyorum o adamın. zaten sabit fikirlilerden bana uymaz. ille alternatif arıyorsanız barış soydan'ı da beğeniyorum. ama o daha çok o haftaki olaylarla ilgili teknik detayları açıklar yön söylemez.

8. bistte cuma günkü %1,6 düşüşe rağmen bu sabahki fon performansları dikkatinizi çektimi? demeye çalıştığım buydu, artık fonlar düşmüyor, bu işte bu tuhaflık var sanki, devlet parmağı komplo teorileri falan : ) aman nazar değmesin vuralım tahtaya: ) hatta abd borsaları da %1 düşmesine rağmen yabancı fonlar da düşmedi hatta akbankınkiler artı yazdı. işte bu yüzden fon trade etmek anlamsız diyorum kaç haftadır.

Sayfa 645/1002 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •