Sayfa 789/1002 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. fona falan yatırma yok yahu. bankada sıradan bir mt kadın şubenin müdavimi ünlülerle dostluk kurmuş, öyle acayip bi fon biliyorumki parayı nakit getirmeniz lazım demiş onlar da çantayla getirip teslim etmiş kendi elleriyle bi güzel: ) o da parayı çalmış. bu futbolcu tayfasına yatırım fonu nedir diye sorsan içlerinden bilen 1 kişi bile çıkacağını sanmam. düşün ki yatırdıkları para kaç lira oldu 6 ay arayıp sormamışlar bile. ve bunlar milyonlara hükmeden adamlar!..hadi futbolcu anlamaz diyelim(ki bence bu devirde yatırım fonu nedir anlamamak için cahil olmak gerekir), içinde iş adamları da var yahu..

2.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    fona falan yatırma yok yahu. bankada sıradan bir mt kadın şubenin müdavimi ünlülerle dostluk kurmuş, öyle acayip bi fon biliyorumki parayı nakit getirmeniz lazım demiş onlar da çantayla getirip teslim etmiş kendi elleriyle bi güzel: ) o da parayı çalmış. bu futbolcu tayfasına yatırım fonu nedir diye sorsan içlerinden bilen 1 kişi bile çıkacağını sanmam. düşün ki yatırdıkları para kaç lira oldu 6 ay arayıp sormamışlar bile. ve bunlar milyonlara hükmeden adamlar!..hadi futbolcu anlamaz diyelim(ki bence bu devirde yatırım fonu nedir anlamamak için cahil olmak gerekir), içinde iş adamları da var yahu..
    Getirisi fena değilmiş ama.

3.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Ayrıca hisse senedi yoğun fonlarında stopaj sıfır mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    HSYF'lerde stopaj sıfırdır.

4.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Merhaba kolay gelsin. İlk defa fon alacağım. Koç iştirakleri fonu olan yas fonunu alacağım. Bu gon dışında koç iştirak fonu var mı? Ben tefasa baktım göremedim ama sormak istedim.

Yatrım fonu sadece yas var.
    Ama emeklilik fonu olarak alı var

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Yatrım fonu sadece yas var.
    Ama emeklilik fonu olarak alı var
    Cevaplarınız için teşekkür ederim sayın myfinans

" Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

6.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    fona falan yatırma yok yahu. bankada sıradan bir mt kadın şubenin müdavimi ünlülerle dostluk kurmuş, öyle acayip bi fon biliyorumki parayı nakit getirmeniz lazım demiş onlar da çantayla getirip teslim etmiş kendi elleriyle bi güzel: ) o da parayı çalmış. bu futbolcu tayfasına yatırım fonu nedir diye sorsan içlerinden bilen 1 kişi bile çıkacağını sanmam. düşün ki yatırdıkları para kaç lira oldu 6 ay arayıp sormamışlar bile. ve bunlar milyonlara hükmeden adamlar!..hadi futbolcu anlamaz diyelim(ki bence bu devirde yatırım fonu nedir anlamamak için cahil olmak gerekir), içinde iş adamları da var yahu..
    he yav götürüsü iyiymiş diyelim: ) kadın kafadan kontak galiba, düşünsene fatih terimi çarpıyorsun sonra da babanın bankası gibi mesaiye gelmeye devam ediyorsun: ) hani yutdışına kaçarken yakalanmış olsa bi mantığa oturtucam: ) saçmasapan bir rüya gibi yaşananlar, memleketin gidişat kötü..

7.  Alıntı Originally Posted by abelardousa Yazıyı Oku
    31 mart tarihindeki mini zirvesini baz aldığımda nasdaq endeksi % 1.40 düşmüş, buna mukabil nasdaq fonlarında (AFT GUH YAY) nasdaq endeksine kıyasla negatif yönde çok fazla ayrışma görüyorum, AFT mesela aynı dönemde % 4'ün üzerinde değer kaybetti, YAY ve GUH'da da durum çok farklı değil, sebebini bilen var mı? Eposta ile bilgi istedim dönüş yapmaya tenezzül ederlerse burada paylaşacağım.
    Ustune ustluk tl dolar karsisinde deger kaybederken .haberini bekliyorum

Sayfa 789/1002 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •