Sayfa 819/1002 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

vakıf mkk catır catıs kesiyor ,ama valorlu fon alımında vk6 ppf degerliyor ,getiri yuksek .o yuzden devam ediyorum

2. Altın fonu resmen gerçek değerinin yüzde 2,5 altında fiyatlanıyor. İnsanlar nakit e sıkışınca sattıklarından fiyat gerçeği yansıtmıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Altın fonu resmen gerçek değerinin yüzde 2,5 altında fiyatlanıyor. İnsanlar nakit e sıkışınca sattıklarından fiyat gerçeği yansıtmıyor.
    Bu bahsettiğiniz hangisi. İş Bankası fonu olan Tta mi yoksa darphane altın fonu mu(altıns1), yoksa Finansportfoy altın fonu (gldtr) mı?

4.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Bu bahsettiğiniz hangisi. İş Bankası fonu olan Tta mi yoksa darphane altın fonu mu(altıns1), yoksa Finansportfoy altın fonu (gldtr) mı?
    Ziraat altin byf Zgold

Diger normal altin fonlari zaten baz aldigi kyd altin endeksi mb kur, sadece farklilikleri altin icerik araclari arasinda fiziki degerlenen varsa ondan kaynaklaniyor

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    vakıf mkk catır catıs kesiyor ,ama valorlu fon alımında vk6 ppf degerliyor ,getiri yuksek .o yuzden devam ediyorum
    ben ziraatteyim, fon alımında repo yapıyor ama çok komik getiri var. bunu söylediğiniz iyi oldu. ben de vakıfa geçeyim o zaman

6.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Borsa da işlem gören fonlar değil. Her bankanın TEFAS tan alınan fonları var onlardan bahsediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Aktifbank üzerinde tutuyorum fonları bu güne kadar almadılar. Fon tutarı kadar kredi tanımlayan banka hangisi acaba?
    iş bankasında fonları tutuyorum. Kredi limiti 13 K dn 125K ya çıkmış.

8.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Mkk ücreti olarak, Ziraat bankasından bende de en son aylık 100binde 1 gibi birşey kesilmiş. Daha önce bazı tanıdıklardan da Teb bankasındaki yatırım hesabındaki fon işlemleri için dediğiniz miktarlarda kesinti yapıldığını duymuştum. Farklı uygulamalar olabiliyor maalesef.
    Ziş bank onbinde iki.

Sayfa 819/1002 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •