Sayfa 830/1002 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Fı5. 0.107 gunluk getirisi var
    Ppf de mk da ilk sirada
     Alıntı Originally Posted by ekmekarasiekmek Yazıyı Oku
    iry ppz�den iyi diye gectik bu kez de ppz gunlukte daha iyi. sansa bak.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ykt fıb ve kub bugunlerde fena getirileri var

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. geçen perşembe borsanın yükseleceğini düşündüğümden hisse fonlarımı artırırken bir miktar da nhy almıştım. sonrasında resmen kâbusu yaşadım. çünkü viopta terste kalmışlar. dün satış verdim, yüzde 5 zararla çıktım. borsanın şimşek etkisiyle yükseleceği bariz belliyken bu saçmalıkları nasıl yapıyorlar aklım almıyor. viobu etkin kullanan fonları alırken dikkat edin dostlar. ben yandım eller yanmasın, çok kazanmak uğruna diye paylaşayım dedim. belki uzun vadede iyi olur ama borsa coşarken de bu sıkıntıya değmez.

4. Geçen hafta boşta duran 5000 dolar ve 5000 euro ile GPL ve ZP9 fonlarından almıştım, o zamandan bugüne kadar ikisi de %10 civarı artmış görünüyor, hatta dün %7 artmışlar fakat benim fon portföyünde ki tutarlara bakıyorum GPL 2 dolar, ZP9 4 euro getirmiş görünüyor, ben de mi yanlışlık var, tefas verilerinde mi anlayamadım ama tefas da çıkanların fiyatı tl. ile ondan dolayı mı bir karışıklık oluyor acaba, yoksa döviz olarak o kadar artış olamaz zaten.

5. IPB %+9,39

HJB %+0,047
    Bu fonu unuttular galiba rezalet.

Birde bu varmış. Büyük başarı son bir yılda değişken fon olarak %8,26 getirmek.

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=MBL
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    IPB %+9,39

HJB %+0,047
    Bu fonu unuttular galiba rezalet.

Birde bu varmış. Büyük başarı son bir yılda değişken fon olarak %8,26 getirmek.

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=MBL
    hjb ye resmen gel gel yapmışlar ,bir daha işim olmaz bu yatırım firmasıyla ?

7.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Geçen hafta boşta duran 5000 dolar ve 5000 euro ile GPL ve ZP9 fonlarından almıştım, o zamandan bugüne kadar ikisi de %10 civarı artmış görünüyor, hatta dün %7 artmışlar fakat benim fon portföyünde ki tutarlara bakıyorum GPL 2 dolar, ZP9 4 euro getirmiş görünüyor, ben de mi yanlışlık var, tefas verilerinde mi anlayamadım ama tefas da çıkanların fiyatı tl. ile ondan dolayı mı bir karışıklık oluyor acaba, yoksa döviz olarak o kadar artış olamaz zaten.
    Tefas'taki o artış oranları TL hesabıyla olan artış.

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    hjb ye resmen gel gel yapmışlar ,bir daha işim olmaz bu yatırım firmasıyla ?
    Bu fon gene halka arz bekliyor galiba. O dönemlerde tavan tavan giden hisselerle işi götürmüş.

Sayfa 830/1002 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •