Sayfa 871/1002 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,961 - 6,968 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Risk seviyelerine göre fonları nasıl görüntüleyebiliriz ?

Örnek

Risk seviyesi 1 olarak seçeceğiz ve hangileri olduğunu sıralayacağız

Risk seviyesi 7 seçeceğiz ve tüm risk seviyesi 7 olan fonları görüntüleyeceğiz

2. Borsa bu kadar yükselmişken hisse yoğun fonlara girmek bana biraz riskli geliyor ama belli olmaz endeks düzeltme yapmadan 6.500 seviyesine de gidebilir, ben bu kadar çıkacağını beklemiyordum açıkçası, gerçi çoğu hisse hala zirvesinden çok uzak orası da ayrı, şimdilik zararı kurtardığım hisselerden birer miktar satıp ppf de bekliyorum, bir düzeltme olursa kademeli olarak hisse yoğun fonlara girerim, artık hisse alımından uzak duracağım.

3.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Risk seviyelerine göre fonları nasıl görüntüleyebiliriz ?

Örnek

Risk seviyesi 1 olarak seçeceğiz ve hangileri olduğunu sıralayacağız

Risk seviyesi 7 seçeceğiz ve tüm risk seviyesi 7 olan fonları görüntüleyeceğiz
    Aşağıdaki siteden filtreleyebilirsiniz,

https://www.yatirimdirekt.com/fon/fon_filtreleme

4.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Aşağıdaki siteden filtreleyebilirsiniz,

https://www.yatirimdirekt.com/fon/fon_filtreleme
    Teşekkürler tradestop

5.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Borsa bu kadar yükselmişken hisse yoğun fonlara girmek bana biraz riskli geliyor ama belli olmaz endeks düzeltme yapmadan 6.500 seviyesine de gidebilir, ben bu kadar çıkacağını beklemiyordum açıkçası, gerçi çoğu hisse hala zirvesinden çok uzak orası da ayrı, şimdilik zararı kurtardığım hisselerden birer miktar satıp ppf de bekliyorum, bir düzeltme olursa kademeli olarak hisse yoğun fonlara girerim, artık hisse alımından uzak duracağım.
    benzer durumdayım. bence treni kaçıranlar halihazıdaki diğer fonlarını bozmadan yeni elde ettiği tasarruflarla aylık kademeli hisse fon alım yapabilir. bu yükselişin sebebini çakma bloom uzmanları dahil hiçkimse bilmediği için 9 bin yolculuğu başlarmı emin olamıyorsun. kesin olan tek şey döviz veya faiz fonları bozarak ful biste dönüş için 5500'e düşüşü beklemek şart. 5500'e düşmeyecekse 9 bin yapıp ordan 6 bine düşmesi şart yani her halukarda tepeden alanları şok edecek dip rakamlar gelmeli.

6.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    benzer durumdayım. bence treni kaçıranlar halihazıdaki diğer fonlarını bozmadan yeni elde ettiği tasarruflarla aylık kademeli hisse fon alım yapabilir. bu yükselişin sebebini çakma bloom uzmanları dahil hiçkimse bilmediği için 9 bin yolculuğu başlarmı emin olamıyorsun. kesin olan tek şey döviz veya faiz fonları bozarak ful biste dönüş için 5500'e düşüşü beklemek şart. 5500'e düşmeyecekse 9 bin yapıp ordan 6 bine düşmesi şart yani her halukarda tepeden alanları şok edecek dip rakamlar gelmeli.
    ben de tereddütte kaldım hafta başında bir miktar fonlara girsem mi diye düşünüyordum, düşerse de kademe kademe eklerim diyordum ama bu kadar kısa sürede 6 bin üzerine çıkacağını beklemiyordum, şimdilik bekleyelim bakalım sağlam bir düzeltme gelirse oradan gireriz yoksa treni kaçırdık der sonrakini bekleriz artık.

7. 2015 te 15 bin euroya alınan araba
    2022 de 18 bin euro ediyordu
    Şu anda 22,500 euro
    Demekki neymiş en iyi kazandıran 2.el araç al satmış
    gerisi hikaye kalıyor maalesef

8. Daha öncede yazdım artık hiçbir güç beni faizli enstrumanlara yatırım yaptıramaz
    En çok 2-3 gün durur giderim
    %110 getiren bir ppf falan olursa o ayrı tabi

Bu arada bist te dövizin son atağı ile arayı kapatamadı
    bir atak daha gelirse iyice yaya kalacak

Sayfa 871/1002 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz