Sayfa 886/1002 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Fon alım satımını en erken 10:30 civarı yapmaya çalışıyorum ben
    10.00-12.00 alım-satımda aksilik çıkmayan tek aralık. bu sürenin dışı mutlaka arada bir sakatlık yaratıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,801
     Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    daha önce konuşuldu mu bu fon bilmiyorum, gözüme çarpmadı... o yüzden yazıyorum... akportföy yeni bir fon kurmuş, büyüyen hisse senetleri diye... kodu BUY... 3 günde neredeyse 12 bin kişi oldu fon... yarın bir miktar ben de gireceğim... fonun yatırım yaptığı hisselerin listesi şu: Özak GMYO, Logo Yazlım, Doğuş Otomotiv, Alfa Solar enerji, Oyak Çimento Fabrikaları, Yataş, Girişim Elektrik Sanayi, Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri, Akçansa, Yayla Agro Gıda, Kalekim Kimyevi Maddeler, Çemtaş, Ayen Enerji, Suwen Tekstil, Panelsan, Aztek Teknoloji, Büyük Şefler Gıda, Aksa Enerji, Goknur Gıda Maddeleri, Naturelgaz, Astor Enerji, Kontrolmatik Teknoloji, Europower Enerji, Tukas, Mia Teknoloji, Parsan, Gezinomi Seyahat Turizm, Rubenis Tekstil, Koç Holding, Türk Traktör... bunca hisseye tek bir fonda girmek avantajlı gibi geldi bana... umarım iyi olur...

GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPMIŞ.

3.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    10.00-12.00 alım-satımda aksilik çıkmayan tek aralık. bu sürenin dışı mutlaka arada bir sakatlık yaratıyor.
    Sayın friendly belki 30 defa denedim ppz alamadım. Döndüm bankanın ppf 'sine. Saygılar

4.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    Fiyatı açıklamaları 10.00 sonrasına kalıyor. Fiyat açıklandıktan sonra alım giriniz.
    Ppf bariz düşüş var.
    Ppz Geçen hafta 0.1105 giderken bugün 0.098 gösterdi. Düşüş devam edecek gibi.
    Sayın sahingonul maalesef ppz alamadım.Saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Sayın friendly belki 30 defa denedim ppz alamadım. Döndüm bankanın ppf 'sine. Saygılar
    NVB ve NRG bu aralar PPZ den daha iyi getiriyorlar. PPZ çok sisti.

6.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku

GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPMIŞ.
    bu fonu kuran arkadasların sahsi paraları olsaydı
    bu seviyeden ttrak veya alfas alırlarmıydı kendilerine emin değilim.
    buradaki sirketleri hepsi mükemmel ama bence primli
    gider mi gider ama

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    büyüme hissesi diye koskoca koç holdingi alınca zaten borsanın ağırlıklı yüzde kaçını almış oluyorsun ki... ha koç holding iskontolu işlem görüyor anladık da o sebeple mi fonda ? adı üstünde holding bu ...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    mangır piyasası fonlarında; aylık , üj aylık , 6 aylık , yılbaşısından bugünesiye baktığımızda ilk üç sırada hep papaz nevbahar nergiz üçlüsü yarışı önde götürüyor... arkalarından yarım boy geriden target portföy ile kuşçu portföyün fonları geliyor.
    ilk üçlü yavuzhan , grand ekinoks ve bold pilot gibi ...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 886/1002 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •