Sayfa 889/1002 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,105 - 7,112 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Portföyümün çok büyük çoğunluğu endeks fonlarından oluşuyor şu an. Tabi duruma göre bakacağım ileride.

İşiniz müsaitse , ekran başında kalıp hisse al - sat yapın ,bu saatten bu seviyelerden uzun vadeli yatırımcı olunmaz , yabancı fonlar USD artmadan adam gibi getiri sağlamıyor malesef

3. Anlaşılan hepimiz ne yapalım arayışındayız. Endeks uçtu benim hisseler yerinde sayıyor. Hisse fonlara girmeye geç kaldım bu saatten sonra çok zor öyle bir cesaretim yok. Ppf lerin yüksek getiri yapanlara alış giriyorum almıyor. Arkadaşlar bu nasıl bir şey anlayamadım. Nasipten ötesi yok ellbette ama insan fırsatları kaçırınca ister istemez üzülüyor. Hepimiz çok kazanalım inşaallah. Ekonomik dertlerimizin ve bilgi paylaşılan bir forum. Allah sizlerden razı olsun. Saygılar Allah'a emanet olun

İyi akşamlar, fon seçerken vade ve tercih kriterleriniz nedir? Uzun süredir sadece okuyorum. Bu ilk gönderim merak ettim..

5.  Alıntı Originally Posted by benenes Yazıyı Oku
    İyi akşamlar, fon seçerken vade ve tercih kriterleriniz nedir? Uzun süredir sadece okuyorum. Bu ilk gönderim merak ettim..
    her ne şartta olursa olsun fon demek hisse senedi fonu demektir benim için. diğer tüm fonlar hikaye. 6 ay ve üstü süre için hisse fonlarından başkası yalan. "değişken" fonların hiç değiştiğini görmedim mesela. İçerik çok az farklarla yıllarca aynı. O yüzden maceraya gerek yok.

6.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    minimum hareket, maksimum olmasa da makul kazanç.
    Kesinlikle Onur hocam, bu herşeyde böyle. Az önce 2019'da aldığım MAC fonuna bir göz attım, maliyet 0.02350 civarında. Uzun vade candır, yeterki sabırlı olmasını bilelim

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Euro Serbest fonlarda Ziraat Akik ZP9 surekli eksi getiriyor. Dandik bir fonmus. Dusuk yonetim ucreti olanlar genelde kotu getiriyorlar.

Granti EUZ ve Isbank IUF daha iyi getiriyor.

8.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Euro Serbest fonlarda Ziraat Akik ZP9 surekli eksi getiriyor. Dandik bir fonmus. Dusuk yonetim ucreti olanlar genelde kotu getiriyorlar.

Granti EUZ ve Isbank IUF daha iyi getiriyor.
    Benim de kaç gündür dikkatimi çekiyor, euro boşta durmasın dedim yatırdım, yavaş yavaş bir miktar çıkmıştı ama artık ya yerinde sayıyor ya da düşüyor, diğerlerine bakayım bari, bu ortamda nereye el atsak kuruyor zaten.

Sayfa 889/1002 İlkİlk ... 389789839879887888889890891899939989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •