Sayfa 894/1002 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,145 - 7,152 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    arkadaşlar portföyümün yüzde 85'i BİST 30 temettü hisselerinden ve çok uzun süre bozmayı düşünmüyorum. onun dışında kalan yüzde 15'lik dilim için 1 yıl kadar ellememek kaydıyla şu şekilde bir fon dağılımı düşünüyorum, fikirlerinizi yazarsanız sevinirim...
    1- BUY, 2- TCD, 3- NNF, 4- HKH, 5- IPJ, 6- TMG, 7- IPV, 8- AFT, 9- YAY, 10- AFA... (AFT, YAY VE AFA'nın oranı diğerlerine göre daha düşük olacak) herkese selamlar...
    Hocam BUY fonunda bence 5-6 şirket dışında büyümesi hissesi yok. Çok iyi pazarlandığını düşünüyorum.Yine de siz bilirsiniz.
    YAY-AFT'dan biri seçilebilir.
    IPV fonu yerine hisse bazlı döviz fonu alınabilir.
    TCD yerine IPB alırdım.
    Saygılar.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    hangi yerli hisse senedi fonunu alayım , hangisini seçeyim, kurtar beni cimriiiiiii diyesesiniz varsa, bunun artık çok kolay bir yöntemi var, şimdi size onu göstereceğim... burdan yurt paydaşlarıma bir müjde veriyorum ; işte müjde :

kırmızı şapkalı ak kızın dördüncü apaçi değişken fonu 18 temmuz itibari ile , bist şirketleri fon sepeti fonu oldu...hella sis farları eşliğinde hayırlı olsun...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Hocam BUY fonunda bence 5-6 şirket dışında büyümesi hissesi yok. Çok iyi pazarlandığını düşünüyorum.Yine de siz bilirsiniz.
    YAY-AFT'dan biri seçilebilir.
    IPV fonu yerine hisse bazlı döviz fonu alınabilir.
    TCD yerine IPB alırdım.
    Saygılar.
    teşekkürler... aft yay aynı, haklısınız... yay yerine IPB alacağım haklısınız... selamlar.

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    yatayda kalmiyormi, çok agresif alt seviye takip edilmeli
     Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    arkadaşlar portföyümün yüzde 85'i BİST 30 temettü hisselerinden ve çok uzun süre bozmayı düşünmüyorum. onun dışında kalan yüzde 15'lik dilim için 1 yıl kadar ellememek kaydıyla şu şekilde bir fon dağılımı düşünüyorum, fikirlerinizi yazarsanız sevinirim...
    1- BUY, 2- TCD, 3- NNF, 4- HKH, 5- IPJ, 6- TMG, 7- IPV, 8- AFT, 9- YAY, 10- AFA... (AFT, YAY VE AFA'nın oranı diğerlerine göre daha düşük olacak) herkese selamlar...
    Maden eklememişsiniz gördüğüm kadarıyla. Tüm fonları bilmiyorum ama.
    Petrol için aes, metaller için otj içeriğine bakın, paladyum, platin falan da varmış

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    hangi yerli hisse senedi fonunu alayım , hangisini seçeyim, kurtar beni cimriiiiiii diyesesiniz varsa, bunun artık çok kolay bir yöntemi var, şimdi size onu göstereceğim... burdan yurt paydaşlarıma bir müjde veriyorum ; işte müjde :

kırmızı şapkalı ak kızın dördüncü apaçi değişken fonu 18 temmuz itibari ile , bist şirketleri fon sepeti fonu oldu...hella sis farları eşliğinde hayırlı olsun...
    Stopaj varmı bunda ?

6. Biri
    Hisse fonlarında aylık fonların hisse portföy değişimlerini yayınlasa nasıl güzel olur demi.

7.  Alıntı Originally Posted by reyz Yazıyı Oku
    Maden eklememişsiniz gördüğüm kadarıyla. Tüm fonları bilmiyorum ama.
    Petrol için aes, metaller için otj içeriğine bakın, paladyum, platin falan da varmış
    Paladyum ve Platin hareketleri çok sert olabiliyor bazen. OTJ yerine KUT da düşünülebilir, sadece gümüş ve altın yatırımı için

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Stopaj varmı bunda ?
    Hangi fon olduğunu anlayabildiniz mi acaba?

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 894/1002 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •