Sayfa 920/1002 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,353 - 7,360 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    ACC GAF UPH ZSF ALC BUY KPU
    TCD ADP MAC GMR GOH EIC TKF
    yola böyle çıktım.
    Bu fonlara yenimi alım yaptinjz ?

2.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Bu fonlara yenimi alım yaptinjz ?
    temmuz başı
    yarın AK3 FYD yi ilave edicem

3.  Alıntı Originally Posted by ali34 Yazıyı Oku
    elinize sağlık, cok güzel olmuş. Kendime göre güncelledim, düzeltmeler yaptım yeşil butona basıp güncelleyince alttaki grafikler kayboldu çokta önemli değil gerci ama yinede görmek isterseniz diye ekliyorum hemde yeni alım yapmaya başladığım portföyüm hakkında yorumda yaparsınız

https://drive.google.com/file/d/1_0B...usp=drive_link
    Grafiği düzelttim: https://we.tl/t-5C4lmWHAWj
    Alış tarihleri güncel olmadığı için bazı kolonlardaki değerlerin hatalı görünmesine sebep oluyor

ben olsam:
    AFT,TFF,YAY çok benzer fonlar(getirileri de benzer zaten) birini seçerdim
    İki tane altın fonuna gerek yok, bunu da teke indirirdim. Hatta ben altın gümüş fonlarını satıp yerine sadece KUT aldım

4.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Eski dosyaların arasında bunu buldum, birazcık modifiye edip yeni halini yüklüyorum
    B-G arasındaki sütunlara değerleri kendiniz girmeniz gerekiyor diğerlerini soldaki yeşil butona basınca güncelliyor
    Alt taraftaki grafiklerin güncellenmesinde sorun olursa üzerine tıklayıp "Refresh Data" demeniz yeterli

https://drive.google.com/file/d/1t15...usp=drive_link

Evet buydu sayın Yuji. Tek kelime ile muhteşem bir çalışma. Tekrar teşekkür ederim, hakkınız ödenmez.

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Alış tarihleri güncel olmadığı için bazı kolonlardaki değerlerin hatalı görünmesine sebep oluyor

Sn Yuji çok teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku

ben olsam:
    İki tane altın fonuna gerek yok, bunu da teke indirirdim. Hatta ben altın gümüş fonlarını satıp yerine sadece KUT aldım
    elinize sağlık, benim kar/zarar tablom var alış satış tarihlerini filan oraya yazıyorum bunda gerek yok diye ilgimi çekmeyen yerleri gizle yapmıştım.

çok seçme nedenim düzeltme, düşüş zamanlarında günlük oranlarını görmek içindi şimdilik aynı gözüküyor bir ay takip edip duruma göre sadece biriyle devam edeceğim.
    altın fonunda da AFO yu yıl başında almıştım sonra bir iki sefer ekleme yapmıştım, geçenlerde TTA dikkatimi çekmişti AFO ya göre biraz daha iyi duruyordu, AFO ya birdaha ekleme yapmayım kalsın öyle dedim TTA aldım buna ekleme yaparsın dedim.
    KUT'u takibe aldım.

Birde hocam düzenli alım için ne önerirsiniz, sizin her ay alım yaptıklarınız var mı ?

Elimdeki fonlardan örnek verirsem, AFA ve diğer üçlüden (AFT,TFF,YAY) birine düzenli alım yapmayı düşünüyorum 2 yıl
    TTA'da 2200-2400 altın ons fiyatlarını görene kadar düzenli alım yapacağım
    TI7'de portföy dağılımı ilgimi çekmişti getiri oranı çok düşmediği sürece alım yapacağım
    BUY dışında yerli hisse senedi fonlarını ve yerli hisse oranı çok olan değişken fonları, borsa endeksi dolar bazlı 300-320 dolar sevilerini gördüğünde çıkartıcam elimden, düzenli alım yapmayacağım.

Bunlar dışında siz ne önerirsiniz, yatırım tavsiyesi olarak değilde sizin böyle düzenli alım yaptığınız fonlar varsa benimle paylaşırsanız bende kendim araştırmasını yaparım belki benimde ilgimi çekenler olur.

7.  Alıntı Originally Posted by ali34 Yazıyı Oku
    elinize sağlık, benim kar/zarar tablom var alış satış tarihlerini filan oraya yazıyorum bunda gerek yok diye ilgimi çekmeyen yerleri gizle yapmıştım.

çok seçme nedenim düzeltme, düşüş zamanlarında günlük oranlarını görmek içindi şimdilik aynı gözüküyor bir ay takip edip duruma göre sadece biriyle devam edeceğim.
    altın fonunda da AFO yu yıl başında almıştım sonra bir iki sefer ekleme yapmıştım, geçenlerde TTA dikkatimi çekmişti AFO ya göre biraz daha iyi duruyordu, AFO ya birdaha ekleme yapmayım kalsın öyle dedim TTA aldım buna ekleme yaparsın dedim.
    KUT'u takibe aldım.

Birde hocam düzenli alım için ne önerirsiniz, sizin her ay alım yaptıklarınız var mı ?

Elimdeki fonlardan örnek verirsem, AFA ve diğer üçlüden (AFT,TFF,YAY) birine düzenli alım yapmayı düşünüyorum 2 yıl
    TTA'da 2200-2400 altın ons fiyatlarını görene kadar düzenli alım yapacağım
    TI7'de portföy dağılımı ilgimi çekmişti getiri oranı çok düşmediği sürece alım yapacağım
    BUY dışında yerli hisse senedi fonlarını ve yerli hisse oranı çok olan değişken fonları, borsa endeksi dolar bazlı 300-320 dolar sevilerini gördüğünde çıkartıcam elimden, düzenli alım yapmayacağım.

Bunlar dışında siz ne önerirsiniz, yatırım tavsiyesi olarak değilde sizin böyle düzenli alım yaptığınız fonlar varsa benimle paylaşırsanız bende kendim araştırmasını yaparım belki benimde ilgimi çekenler olur.
    Benim düzenli alım yaptığım fon yok hocam
    Elime para geçtikçe hissi kablel vuku ile alıyorum
    Elimdeki fonları paylaşabilirim ancak
    Not: Fon seçimi konusunda kendimi başarılı bulmadığımı belirteyim

TGX
    KUB
    TMG
    KUT
    IPV
    GPG
    IRF
    GZN
    HMC
    RPD
    Bir miktar da PPF var ne olur ne olmaz diye

8.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku

ben olsam:
    Sn yuji paylaşım için teşekkürler

Sayfa 920/1002 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •