Sayfa 994/1002 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,945 - 7,952 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    erşan, niğde kent meydanındaki saat kulesini yapıştırdığın yurttaş fellik fellik seni arıyomuş haberin olsun... bu arada ekim ayında minsk belarus'a gidiyoruz, listeye seni de yazam mı. geceler beyaz beyaz geceler ...
    beği de gotür SÜTBIYIK ağabey; hella sis farları eşliğinde...
    Son düzenleme : Sarıların Sülo; 10-09-2023 saat: 15:59. Sebep: usame BOLD

2. 21 eylül ppk'da bir 10 puan mı gelecek yoksa 5 ve 5 olarak zamana mı yayacaklar bakalım.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    21 eylül ppk'da bir 10 puan mı gelecek yoksa 5 ve 5 olarak zamana mı yayacaklar bakalım.
    Sayın myfinans,
    Benim kanımca 500 baz puan gelecektir. Yüksek faizlerin reel sektöre olan zararı tedrici artışlarla dengelenmeye çalışılacaktır. Yeter ki faiz artışı konusundaki dirayet gösterilsin.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

4. Merhaba fon sepeti fonları ile ilgili teknik bir sorum olacak fon sepeti fonların de stopaj 0 , biliyorum fakat fon sepeti içine aldığı fonları alıp sattığında stopaj ödüyor mu yani ben örneğin IRF fonunu sattığım zaman İstanbul portföy gidip o fonun içerisinde yer alan benim payıma karşılık gelen 11 tane değişken fonu satacak.. sattığı zaman stopaj ödeyecek ve fon değerine yansıyacak mı?

5.  Alıntı Originally Posted by Mutlumur Yazıyı Oku
    Merhaba fon sepeti fonları ile ilgili teknik bir sorum olacak fon sepeti fonların de stopaj 0 , biliyorum fakat fon sepeti içine aldığı fonları alıp sattığında stopaj ödüyor mu yani ben örneğin IRF fonunu sattığım zaman İstanbul portföy gidip o fonun içerisinde yer alan benim payıma karşılık gelen 11 tane değişken fonu satacak.. sattığı zaman stopaj ödeyecek ve fon değerine yansıyacak mı?
    Fon yaptığı işlemlerde yasal mevzuata uygun vergi ve stopajı ödemekle yükümlüdür. Lakin ellerinde nakit, mevduat ve likit fonda bulunduğu için küçük meblağlar için sürekli fon satmazlar. Stratejik değişikliği piyasa koşullarına göre yaparlar.

6. RPD -0,93
    YAY +0,65
    FUB +0,08
    MAC -1,99
    YAS -2,34
    RIK +0,07

RPD YAY ve RIK verileri kesin değil.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

7.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    RPD -0,93
    YAY +0,65
    FUB +0,08
    MAC -1,99
    YAS -2,34
    RIK +0,07

RPD YAY ve RIK verileri kesin değil.
    Sayın Lemon,
    Çok teşekkür ederiz. Oynaklığı az fonlara ilgim var. Bilgi verebilirseniz sevirim.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Mutlumur Yazıyı Oku
    Merhaba fon sepeti fonları ile ilgili teknik bir sorum olacak fon sepeti fonların de stopaj 0 , biliyorum fakat fon sepeti içine aldığı fonları alıp sattığında stopaj ödüyor mu
    Fonlar stopaj ödemez. Komisyon öder prim öder.

Sayfa 994/1002 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •