Sayfa 521/1002 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. merhaba

hisse satıp ondan gelen para ile fon alabilir miyim yoksa 2 gun beklemem mi gerekiyor acaba

2. 2 gün bekliyoruz.

3. teşekkür ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Merhaba sn blackmirror, bese giris yaptim.Fibanin fonlarini begendigim icin oradan hesap acmistim fakat artik butun fonlar BEFAS sayesinde her sirketten aliniyor.
    Kucuk kiyida köşede biriksin diye bese girdim.%100 hisse fonu uzun yillar bu oranda devam etmeyi planliyorum.
    Ana portfoyum zaten hisse ve eurobondlardan olusuyor.
    Amacim BES'de iyi fonlarin yonetiminden faydalanmak.

56.yasi doldurmak ve 10 yil beklemek lazim kesintisiz cekmek icin.
    Saygilar.
    BES'te belirli bir yıl kaldıktan sonra yapılan bazı kesintilerin iade edildiğini biliyorum. Ancak BEFAS fonlarından tercih edildiğinde bu kesintiler iade edilmiyor gibi bir bilgi gözüme çarpmıştı. Tekrar aradığımda bu bilgiye erişemedim. Hesap açılan BES şirketinin fonları haricinde bir fona yatırım yapmanın bir dezavantajı var mı?

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Emtianın her çeşidinden portföyünde olan fon var mıdır
    sadece ziraatin emtia fonunu inceledim , Adam portföyüne bildiğimiz borsada işlem gören altın ve gümüşü doldurmuş

Abi bunları alacak olan gider borsa işlem platformundan alır size niye komisyon ödesin

6.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Emtianın her çeşidinden portföyünde olan fon var mıdır
    sadece ziraatin emtia fonunu inceledim , Adam portföyüne bildiğimiz borsada işlem gören altın ve gümüşü doldurmuş

Abi bunları alacak olan gider borsa işlem platformundan alır size niye komisyon ödesin
    Temmuz ZCN portföy dağılımı en son sayfada dedikleriniz dışında(altin/gümüş byf) %60 civarı da çeşitli yabancı emtia hisse senetleri (etfler) bulunuyor.

Saygılar
    Son düzenleme : tradestop; 13-08-2022 saat: 19:01.

7.  Alıntı Originally Posted by adinm Yazıyı Oku
    merhaba

hisse satıp ondan gelen para ile fon alabilir miyim yoksa 2 gun beklemem mi gerekiyor acaba
    Araci kurumunuzun belirli bir komisyon karsiligi ( 2 gunluk faiz ) T+0 uygulamasi var ise o parayi istediginiz gibi kullanabilirsiniz.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Temmuz ZCN portföy dağılımı en son sayfada dedikleriniz dışında(altin/gümüş byf) %60 civarı da çeşitli yabancı emtia hisse senetleri (etfler) bulunuyor.

Saygılar
    %60 dediğiniz neredeyse tamamı TGE portföyünde var
    Ancak ZCN yeni kurulmuş ve şimdilik fazla müşterisi de yok

Yeni kurulan fonlar diğerlerine göre daha başarılı olduklarına inanarım (istisnalar illa ki vardır)
    Bir süre TGE ile karşılaştırmakta yarar var
    toplam 9.5 milyon tl fon değeri ve bu çok küçük bir tutar
    bakalım müşteriyi artırabilicekler mi ?

Sayfa 521/1002 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •