Sayfa 735/1002 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    8 şubatta fonlar için girilen emirlerin valorü ayın 10'u gözüküyordu, emir girişini ayın 15'ine, valorü 17'sine kaydırmışlar. ziraatyatırımı aradım biz emri iptal edemeyiz şubenize gidip operasyon birimine başvurmanız gerekir onlar makul bulursa iptal edebilir diyorlar. son gün değişken, karma ve hisse fonlarla ilgili emir giren arkadaşların dikkatine.

benim maksadım ucuzdan hisse fonlarına geçmekti. e herşeyi otomatik geri alıyorsunuz da emirleri niye otomatik iptal etmiyorsunuz değilmi? gerçi zaten her halukarda daha fazla düşüşe izin vermeyecekler gibi belkide isabet olmuştur..

keşke başarsalar, afetlerden, savaşlardan, salgınlardan etkilenmeyen borsa..benim de işime gelir kim istemez. hastanede 1 yıl yatacak yatırımcılar var süresiz kapatalım demedikleri sürece, paramı istediğimde tak diye gerekirse devlet kasasından ödedikleri sürece hayhay düşmesin tabiki. ama o havayı yaratıp da insanları manuple edip sonra da hep olduğu gibi işleri hepten b.ka sardırıp 3000'lere gitmesini izlemeleri şeylik yapmanın dik alası olur siz anladınız.
    Benim de dikkatimi bu cekti, sanirim 15 inde emir iptali de verebiliriz bu durumda, yanlis mi biliyorum.Su an emir iptali de yok.

CPH2095 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Mel100508 Yazıyı Oku
    Benim de dikkatimi bu cekti, sanirim 15 inde emir iptali de verebiliriz bu durumda, yanlis mi biliyorum.Su an emir iptali de yok.

şu an değil fon alış-satış işlemlerinde emir iptali hiçbir şekilde yok. o yüzden tembihleyip duruyorlar öğlen 12'den önce pişman olacağınız emir girmeyin diye. hakikaten o da başka bi saçmalık. saat öğlen 1'i geçtimi iptal olmasın anladık da, ta 2-3 gün önce girilmiş emir iptali niye yasak.

var mı bugüne kadar bir şekilde iptal başarabilmiş? ziraatte halkbankta mümkün değil.
    Son düzenleme : friendly_1980; 10-02-2023 saat: 18:10.

3.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    şu an değil fon alış-satış işlemlerinde emir iptali hiçbir şekilde yok. o yüzden tembihleyip duruyorlar öğlen 12'den önce pişman olacağınız emir girmeyin diye. hakikaten o da başka bi saçmalık. saat öğlen 1'i geçtimi iptal olmasın anladık da, ta 2-3 gün önce girilmiş emir iptali niye yasak.

var mı bugüne kadar bir şekilde iptal başarabilmiş? ziraatte halkbankta mümkün değil.
    Anladigim kadari ile zaten 8 inde verdigimiz emirler iptal gibi birsey, acildigi zaman oglene kadar iptal edilebilir bu durumda.8 i sabah verdigim emir 10 unda hesaba gececekti su an 17 valor, bu durumda 15i sabahi iptal verebilirim demek

4.  Alıntı Originally Posted by Mel100508 Yazıyı Oku
    Anladigim kadari ile zaten 8 inde verdigimiz emirler iptal gibi birsey, acildigi zaman oglene kadar iptal edilebilir bu durumda.8 i sabah verdigim emir 10 unda hesaba gececekti su an 17 valor, bu durumda 15i sabahi iptal verebilirim demek

siz hiç iptal işlemi yaptınız mı bugüne kadar? yaptıysanız hangi banka? ziraatte fonlarda emir iptali yok. depremle ilgili değil 4 yıldır müşterisi olduğumdan beridir yok.

5. Borsa kapalı olmasına rağmen hisse fonları az da olsa eksi yazıyor. Sanırım kredili işlemlerinden dolayı faiz ödüyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Borsa kapalı olmasına rağmen hisse fonları az da olsa eksi yazıyor. Sanırım kredili işlemlerinden dolayı faiz ödüyorlar.
    Yönetim ücretinden dolayı olabilir

7. yarın borsayı açacaklarsa bugün mutlaka şirketleri hisse geri alıma teşvik, vergi avantajları vs. kararlar açıklamaları lazım. bunu yapmadan açarlarsa hiç de zekice bir hareket olmaz. düşüş aynı hızda devam eder bence. tedbirler olursa yükselmese bile yatay dalgalı gider en azından.

Sayfa 735/1002 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •