Sayfa 643/1002 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. doğalgaza güzel çakmışlar , brente de çaksalar da TCD trade etsek
    Sadece doğalgazla bağlantılı fon var mı?
    Son düzenleme : Germiyan; 05-12-2022 saat: 20:07.

2.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    hocam kubilay hanın çin seddi hakkındaki sözünü duymuşsunuzdur ne kale yaparlarsa yapsınlar o kale ancak onu savunanlar kadar güçlüdür. demek istediğim kullananda strateji-taktik yoksa excel naapsın: )

cihat bey sürekli bankalar kredi yağdırıyormuş gibi konuşuyor. daha kötüsü kartın asgarisini ödeyin her ay diyor yahu asgari ödersen gelecek ay tüm limiti kullandırıyormu banka? hayır. asgari ne yatırdıysan onu kullanabilirsin sadece, sanki her ay limit fulleniyormuş gibi konuşuyor, işe yarar bilgiler edinemediğim için uzun süre önce takibi bıraktım. yatırım konusunda beni yıllardır yanıltmayan tek isim mert yılmaz.
    Mert Yılmaz iyi mi o kadar? Bana nedensiz gıcık bir tip gibi geldi, pek dinlemem kendisini.Değer mi dinlemeye gerçekten.İnfo youtube da her hafta çıkıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    %16 dan bağlandığını nasıl gördünüz? Bu bilgi paylaşılmaz diye biliyorum.
    Paylaşırsanız sevinirim
    kap bildiriminde var

4. aracı kurum elemanlarının hepsini dinleyin ama içinden almak istediğinizi alın (aslolan hisse araştırma raporlarıdır ,değerli olan bunlardır ) gerisinin büyük bölümü tıraştır , teknik analiz denilen şeyin tamamı tıraştır
    keşke 15 sene önce bana böyle şeyler yazan olsaydı

5. Doğalgazın derdi neymiş bir bakmak lazım , brentte düşüşte hız kazandı , yarın için araştırılıp 2-3 günlüğüne girilebilir

kendime notlardır ytd

6. çevremin büyük bölümü muhafazakar ve altın yatırımları var , ve altın uzun zamandır kaybettiriyor ,benim de var ama kırıntı ( sadece dolar uçarsa boşa çıkmayalım diye aldığım bir fon , başka beklentim yok) altının yükselmemesine içten içe sevinmiyorum dersem yalan olur

Dostlar, goruntuleme icin link atayim bakin sikinti varmi yazin...
    https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    bazi fonlarin yarin ki durumlari, yorumlar misiniz dostlar...

yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

8.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Dostlar, goruntuleme icin link atayim bakin sikinti varmi yazin...
    https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
    hep hisse senedi fonları , borsaya yeni girenler için ideal , ama bu yeni girenlere ayı piyasası nedir ide söylemek gerekir

Sayfa 643/1002 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •