Sayfa 665/1002 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Normalde bende de yok çalışma hayatının sonlarında sayılırım Eyt liyiz. Borsada aksiyon almak biraz daha kolay ve hızlı, yıllardır bu işteyiz o yüzden dedim . Yoksa riski azaltmak lazım emeklilik yaklaştıkça
    Aynen ben de eyt'liyim çalışmıyorum, kira geliriyle geçiniyorum, bir miktar da birikmiş var, borsayla 2000 yılından beri ilgilenirim fakat kazandım diyemem genel olarak zarar etmişimdir, ekran başında olunca hisse almadan duramıyorum ama düşük miktarlarda %5-10 kâr edenleri satıyorum, düşenleri de kademeli almaya devam edip bekliyorum.
    Asında daha çok riske girmesine girerdim de deniz kenarı bir ev veya arsa alma ihtimalim olduğu için uzun süre terste kalmaktan korktum, onları da aldığım alacağım yok bu gidişle ama neyse işte.

2.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    adrenalinsiz olmuyor be.
    Sasa 113 alış yazdım
    113 de verdiler 112 de. Hadi hayırlısı.

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    113 de verdiler 112 de. Hadi hayırlısı.
    hayırlısı ,risk almadan kazanç yok suphesis ,bu hisse için satıs gun sınırı var sanırım.

4.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    hayırlısı ,risk almadan kazanç yok suphesis ,bu hisse için satıs gun sınırı var sanırım.
    Evet var. bu hisse için onun bir anlamı yok. zaten aynı gün hem alıp hem satıyorsan bunda para kazanamazsın.
    şu andaki duruşuna göre (tabi bir saat sonra bu duruş yine bambaşka olabilir. o zaman bi da düşünürüz.) 88 tl ile 130 arasında oynayalım diyor sanki. GARAN 40 olana kadar bu işler devam eder sonra hepberaber düşeriz de diyor olabilir. her an heryerden bir fikir çıkar burdan

5.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    Evet var. bu hisse için onun bir anlamı yok. zaten aynı gün hem alıp hem satıyorsan bunda para kazanamazsın.
    şu andaki duruşuna göre (tabi bir saat sonra bu duruş yine bambaşka olabilir. o zaman bi da düşünürüz.) 88 tl ile 130 arasında oynayalım diyor sanki. GARAN 40 olana kadar bu işler devam eder sonra hepberaber düşeriz de diyor olabilir. her an heryerden bir fikir çıkar burdan
    Öyle deme üstat bankaların hemen hemen aralıksız yükseldiği dönemlerde iyi kazandım ama ful ekran ve stoplu
    Tabi miktar min. 50 k ile.
    Ancak al sat zengin etmiyor sadece kazandırıyor …

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Öyle deme üstat bankaların hemen hemen aralıksız yükseldiği dönemlerde iyi kazandım ama ful ekran ve stoplu
    Tabi miktar min. 50 k ile.
    Ancak al sat zengin etmiyor sadece kazandırıyor …

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gayet tabiki devamlı alsat kazandırmaz. mesela TUPRS al sata gelmiyor şu anda.
    ama sasa geliyor.
    her hissenin satış ve alış dönemlerine uymak la kazanılır para.
    ne kadar uyum o kadar kazanç.

7. Imamoğlu’na 2 yıl 7 ay hapis cezası

8. Yarın endeksin,
    5000 e de, 4857 de gidebilir mi acaba ? diye aklımdan da geçiyor.

Sayfa 665/1002 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •