Sayfa 264/1002 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

tamam bakalim duruma...
    tesekkurler

yabanci borsa cuma gunu +3.13 kapatti ama bakalim elbette...

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Sayın cerento ve servet bey TZT ve YOT iyi fondur. Bunların içinde çok az yüzde 5 kadar viop var o işi bozuyor. Orada long veya şort pozisyonlar olduğu için eksi yazıyor. Devlet tahvilleri işi bozmuyor yani ayrıca ilgilenirseniz. TI6 da kötü değil burada işin sırrı T+1 gün alım ve satım olması zamandan kazanıyorsun ve risk seviyesi 2 ve 3 ü geçmesin bence
    yerli ve yabancı borsalardaki fonlardan Mart sonuna kadar uzak durulmalı bence
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    tamam bakalim duruma...
    tesekkurler

yabanci borsa cuma gunu +3.13 kapatti ama bakalim elbette...
    Bizde yabancı kalmadığı için düşüşler yumuşak, çıkışlar sert oluyor.

1991 üzerine çıkar kapanış yaparsak bilançolarla yukarı gideriz belki. Niye çünkü zarardayım.Gitmezsek halim harap.

2053 ise yahşi direnç denmekte. Bu rakamları youtube videolarından aldım. Başkası başka söyler. Zaten anlamıyorum.

bist anlık sirkeleme cok oluyor sebebsiz ,devre kesici falan.o yuzden tedirgin ediyor

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    TZT uzun vadeli iş. dönem dönem portföyüne döviz katık eden delişmen fonları tercih ederimdir diyim forever...

ayriyetten ilginçtir acaba bir kişi dedi de mi akıllarına geldi alım adetini 5binden 1 e düşürmek , ilginç. yoksa çok talep mi olmuş...
    yani portföy şirketinde çalışanların mantalitesini anlam ve anlamlandırmak içün diyorum.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    mıyışıklık mı , yoksa cevval bir çalışma dopamini ile mi şirketteler ? alo
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Dinlediğim youtube videolarına göre:
    1. Rusya tehlikesi geçmiş petrolde ve altın da düşüş,
    2. Nasdak ve SP500'da yukarı tepki,
    3. Borsada bilançolarla beraber hareketlenme,
    4. Dolarda stabilitenin korunması ve aşağıya doğru baskı (ziyaretler varmış artık),
    bekleniyor. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 264/1002 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •